У виданні Glassdoor зібрали найкращі кар’єрні поради 2018 року від найуспішніших людей сучасності, які можуть надихнути вас на зміни у новому році.
1) Не міркуйте над рішеннями, які легко змінити
У своєму цьогорічному зверненні гендиректор Amazon Джефф Безос згадав про два типи рішень: ті, які легко змінити, і ті, які змінити неможливо: «Більшість рішень – змінювані та оборотні, як двосторонні двері. Якщо ви приймете неоптимальне рішення, вам не доведеться довго жити з його наслідками. Ви зможете відкрити двері та повернутися назад. Такі рішення можуть і повинні прийматися швидко», – вважає Безос і радить не піддаватися зайвим сумнівам.
2) Робіть хоча б невеликі кроки на шляху до чогось більш важливого
На Global Citizen Festival в Йоганнесбурзі (ПАР) Опра Уінфрі – американська телеведуча та акторка – розповідала про спадщину Нельсона Мандели, життя якого і досі надихає багатьох людей.
«Навіть якщо ви робите хоча б одну маленьку справу щодня, ви інвестуєте у свою спадщину. Як мені одного разу сказали: твоя спадщина – це не якийсь грандіозний жест, це кожне життя, якого ти торкаєшся», – поділилася Опра Уінфрі.
3) Не бійтеся змінювати курс
Екс-перша леді США Мішель Обама має значний список досягнень: дипломи Принстону й Гарварду, досвід роботи на державній службі, велика сім’я, статус першої леді. Однак не завжди все йшло за заздалегідь створеним планом.
«Одного разу я зрозуміла, що не знаю, ким хочу бути. Ви коли небудь замислювались про таке? Я сиділа на 47-ому поверсі офісної будівлі, розглядала справи, писала записки. І тоді подумала: «Я не можу так сидіти до кінця свого життя. Я не можу сидіти у кімнаті і дивитись на документи».
За її словами, багато в чому їй допоміг її чоловік, екс-президент США Барак Обама: «Барак навчив мене, як змінювати курс, траєкторію свого розвитку», – сказала Мішель.
4) Забудьте про страх, що у вас нічого не вийде
Режисер Джон Чу вважає, що страх тільки паралізує людину. У 2015 році Чу зняв один невдалий римейком, який провалився у прокаті і отримав несхвальні відгуки критиків. Немає сенсу казати, що після цього Чу боявся узятися за будь-який проект.
«Звичайно, страх знову помилитися був. Але я завжди казав собі, що страх не змінить мій вибір. Страх – це руйнування творчості. Кожного разу, коли у мене виникав страх братися за роботу над фільмом, я намагався не дати минулому вплинути на мій вибір у майбутньому», – розповів Чу.
Джерело: Glassdoor
Як все встигати, зберігати баланс і не зійти з розуму?
Дякуємо!
Тепер редактори знають.