fbpx

Топ-10 найпопулярніших статей березня на Happy Monday Talks

Редакція Сб., 30.03.19 Прокрастинація

Зібрали 10 статей нашого журналу, які у березні читали найчастіше і які обов’язково варто прочитати й вам. Раптом щось пропустили — надолужуйте 🙂

13 безкоштовних онлайн-курсів для вашого професійного розвитку

Актуальні онлайн-курси для тих, хто вже прокинувся від зимової сплячки і готовий активно навчатись, прокачувати свої скіли та дізнаватись нове — від основ програмування до бізнес-комунікації.


Стажування та інші можливості березня

Пропозиції березня для студентів та випускників — два десятки стажувань від українських та міжнародних компаній, а також гранти, конкурси та програми волонтерства.


Хто такий хороший бізнес-аналітик і як ним стати?

Розпитали про професію Віктора Семенова, BA Competence Manager у Intellias, який має більше 10 років досвіду в бізнес-аналізі і радить початківцям, з чого почати вивчення бізнес-аналізу та якими ресурсами користуватися.


Скільки я коштую? Як визначитись із бажаною зарплатою перед співбесідою

Коли ви шукаєте роботу, одне з головних питань, що виникає: «На яку зарплату я можу розраховувати?» Визначитись із цифрою допоможе кар’єрний консультант Анна Юрченко.


2 в 1: як прокачувати англійську та водночас розвивати soft skills?

Для кар’єрного розвитку потрібно стільки всього робити: і англійську вивчати, і soft skills розвивати… Радимо безкоштовні ресурси, де можна прокачувати кар’єрні навички одразу англійською мовою!


Чому ми приймаємо неправильні рішення і як цього уникнути?

Чи може розумна людина зробити нерозумний вибір? Так. Наш мозок дуже легко заплутати, тому ми часто підпадаємо під вплив емоцій чи бажань. Як же приймати правильні рішення? 


Як я пройшла шлях від вигорання до роботи своєї мрії

Своєю кар’єрною історією ділиться Катерина Клименко-Джулай, яка пережила вигорання, довгі пошуки себе та у результаті знайшла своє покликання. А ми радіємо, що допомогли їй у пошуках улюбленої роботи 🙂 


Як зрозуміти, що ви саботуєте свою кар’єру?

Іноді ми, самі того не розуміючи, шкодимо своїй кар’єрі. Які ознаки вказують на самосаботаж і що робити, якщо ви ризикуєте своїм професійним розвитком прямо зараз?


7 базових інструментів для управління проектами

Плануєте розпочати кар’єру у проектному менеджменті? Про найнеобхідніші інструменти для управління проектами розповідає проектний менеджер Валерія Тимофієва. 


10 міфів про кар’єрні зміни. Конспект книги «Ніколи-небудь»

У цьому конспекті ми розкажемо про 10 міфів, які змушують нас відкладати життя і кар’єру на потім, із книги «Ніколи-небудь» Олени Рєзанової, спеціаліста з кар’єрних стратегій. 

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: