fbpx

Топ-10 найпопулярніших статей квітня на Happy Monday Talks

Редакція Пн., 29.04.19 Розвиток

Зібрали 10 статей нашого журналу, які у квітні читали найчастіше і які обов’язково варто прочитати й вам. Раптом щось пропустили — надолужуйте 🙂


Як знайти себе і робити, що любиш?

Чому так важко зрозуміти, чим ми хочемо займатись? Кар’єрна консультантка розповідає, як знайти себе і зробити життя таким, щоб хотілося прокидатися вранці.  


Як це — працювати у Tesla? Український інженер про роботу у США та Ілона Маска

Ігор Штурма, Firmware Engineer у Tesla, розповідає, як проходить процес відбору в одну з найвідоміших компаній світу, як організована робота офісу та як деякі працівники між собою називають Ілона Маска.


Де я і що зі мною: як зупинитись і навести лад у житті?

Ми настільки звикли жити на високій швидкості, що забуваємо аналізувати те, що відбувається. Але ж це потрібно, щоб свідомо обирати напрямок свого розвитку. Коуч і бізнес-тренер розповідає, як розібратися у собі та зрозуміти, хто ви і чого хочете.

Початківці в ІТ: як вдало впоратись із першими співбесідами

Тільки починаєте свою кар’єру в ІТ і шукаєте роботу? ІТ-рекрутер розповідає, на що звертають увагу в ІТ-компаніях та як успішно пройти перші співбесіди.


5 порад із тайм-менеджменту для тих, хто нічого не встигає  

Мрієте додати у добу ще кілька годин? Вам потрібна не магія, а грамотний тайм-менеджмент. Розповідаємо, як подружитись із часом, щоб встигати більше.


7 вправ для розвитку емоційного інтелекту

Емоційний інтелект (EQ) сьогодні цінується навіть більше, ніж високий IQ, і вважається запорукою успішної кар’єри. Як його прокачати, якщо здається, що це не ваша сильна сторона?


Професія високого польоту: 14 питань про роботу бортпровідників

Про роботу бортпровідників говорять різне: що беруть тільки моделей, що неможливо пройти складний відбір, що стресу хоч греблю гати (останнє, мабуть, правда). Ми вирішили розібратися і розпитали досвідчену стюардесу Анастасію Ситнік.


Як поводити себе на співбесіді, якщо у вас недостатньо досвіду для вакансії?

Як показати роботодавцю свою готовність викластись на 100%, навіть якщо у вас недостатньо досвіду? Це ситуація, де однозначно працює принцип: Show, don’t tell. Рекрутер радить, як проявити свою зацікавленість максимально коректно.


8 кар’єрних порад від героїв серіалу «Гра престолів»
 

«Гра престолів» наповнена битвами, зрадами, інтригами та вбивствами. Здавалося б, що у всього цього спільного з просуванням кар’єрною драбиною. Ми провели кілька паралелей та підготували для вас 8 кар’єрних порад на прикладах героїв серіалу.


6 фішок Scrum, які будуть корисні у роботі кожному

Скоріше за все, ви вже чули про Scrum — популярну методику управління проектами в IT. Але використовувати її можна, навіть якщо ви не розробляєте софт. Розповідаємо про кілька хороших Scrum-фішок, які стануть у нагоді кожному.

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: