На платформі «ЛІТОТА» автори можуть публікувати свої твори, отримувати конструктивний фідбек та ділитися думками про тексти один одного.
Якщо ви автор-початківець, який досі ховає свої твори в стіл чи окрему таємну папку на комп’ютері, то ця можливість в першу чергу для вас. «ЛІТОТА» має стати онлайн майданчиком для вільного творчого самовираження. Тут можуть публікуватися автори незалежно від письменницького досвіду, впізнаваності в творчих колах, статусу чи мови текстів.
Як пише Читомо, засновницею спільноти «ЛІТОТА» є Іванна Лішневець: авторка, яка почала писати коротку прозу у 2016 році, після того, як закінчила курс Creative Writing у КАМА. Тоді вона почала шукати онлайн майданчики для публікації своїх творів, і всі вони були іноземними. Тоді у Іванни виникла ідея створення українського ресурсу для письменників, а після літшколи від Літосвіти, де зібралося чимало потенційних користувачів такої платформи, стало зрозуміло, що попит на такий ресурс є.
Як це працює
У першу чергу ЛІТОТА створена для авторів-початківців. Користувач додає текст, інші учасники спільноти читають його і діляться враженнями у вигляді анонімного відгуку або публічного коментаря, щоб автор зрозумів сильні і слабкі сторони свого тексту. Тут діють наступні принципи:
- Обговорюємо текст, а не автора.
- Розвиваємо здібності, а не комплекси.
- Спілкуємось на засадах взаємопідтримки, а не конкуренції.
На платформі можуть публікуватися усі без винятку автори, незалежно від мови написання текстів, віку та гендеру автора. Єдина умова — бути старшим за 18 років. Доступ до платформи відкривається за підпискою.
Джерело: Читомо