fbpx

Робота мрії: Opera шукає людину для марнування часу в Інтернеті

Редакція Вт., 27.10.20 Новини

Opera шукає Personal Browser — людину, якій потрібно буде 2 тижні переглядати веб-сторінки і отримати за це 8000 євро. Ідеальний кандидат любить безглузді меми, дивиться відео з тюленями і читає про теорії змови. 


Тільки уявіть: два тижні ви сидите у інтернеті на найдивніших, кумедних —  та взагалі будь-яких сайтах, на які зазвичай заходите, щоб відволіктися від роботи. І вам за це платять цілих 8000 євро! 


Віддалена робота чи розвага?


Personal Browser, якого шукають у Opera — це людина, завдання якої полягає у перегляді веб-сторінок. Потрібно буде заходити на найдивніші сайти, бачити кумедні речі і вголос коментувати усе, на що ви натрапляєте. Єдине, що робить цю роботу не подібною на звичне байдикування — ваш робочий день буде транслюватися у Інтернеті.

Як пишуть у описі вакансії на сайті Opera, це можуть бути ваші найлегші у житті гроші. Працювати можна з будь-якої точки світу. 


Вимога до кандидатів — любити безглузді меми


Найпрекрасніше у цій вакансії — вимоги до кандидатів. Шукають людину, яка любить безглузді меми, переглядає відео тюленів та вивчає теорії змови. Попередній досвід роботи не має жодного значення. Вже впізнали себе? Тоді ось трохи детальніше:

  • ви любите Інтернет;
  • ви знаєте, що таке браузер;
  • ви часто розмовляєте самі з собою;
  • у вас є комп’ютер і стабільне з’єднання з Інтернетом;
  • ви вільно говорите англійською;
  • вам щонайменше 18 років.

Якщо усе це про вас, нижче читайте, як відгукнутися на цю вакансію.


Як подати заявку


У Opera зауважують: це не можливість отримати роботу у їхній компанії, а зайнятість у  проєкті в якості незалежного підрядника. Два тижні веб-перегляду пройдуть взимку 2020/2021. Окрім зарплати, Opera також обіцяє прославити вас на весь світ завдяки своїм каналам.

Як подати заявку:

  1. Підготуйте коротке відео (15-60 секунд), де ви розкажете про цікавий (зовсім не обов’язково смішний) випадок, який трапився з вами під час перегляду сайтів. 
  2. Завантажте відео на свою сторінку у Facebook, Instagram, TikTok або YouTube з хештегом #operapersonalbrowser . Не забудьте змінити налаштування конфіденційності на загальнодоступні!
  3. Надішліть посилання на відео та свої соціальні мережі на адресу personal-browser@opera.com до 13 листопада.

Таким буде перший етап відбору. Що буде далі — поки таємниця, але це однозначно дізнаються лише ті, хто не полінується подати заявку.  

Детальніше читайте на сайті Opera. 

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: