Українки, які продовжують вести бізнес попри війну, можуть отримати грошову премію та менторську підтримку від Франко-української торгової палати, взявши участь у конкурсі «Створено жінками». Розповідаємо, що це за конкурс та як подати заявку.
Про премію
Конкурс «Створено жінками» проводиться за ініціативи комітету бізнес-леді франко-української торгово-промислової палати (CCIFU) та відбувається вже п’ятий рік поспіль. Комітет об’єднує жінок-очільниць і генеральних директорок французьких компаній та має на меті підтримати жіноче підприємництво в Україні.
За нашою статистикою, 60% бізнесів, що подали заявки на участь в конкурсі «Створено жінками» 1 лютого 2022, зупинили свою діяльність станом на травень 2022. Саме тому наша мета — надати підприємицям не лише фінансову підтримку, але й поділитися досвідом успішних жіночих бізнесів, показати можливі напрямки розвитку, надихнути тих, хто лише наважується на власну справу.
За п’ять років участь у конкурсі «Створено жінками» взяли 347 підприємиць. Фіналістками стали 26 жінок, переможницями — 12, ще четверо отримали спеціальні відзнаки. Сфери їхньої діяльності охоплювали медичну галузь, виробництво харчових продуктів, іграшок, косметичних засобів, освітні та транспортні послуги тощо.
Як взяти участь?
До участі запрошують жінок, які започаткували власну справу в Україні та продовжують вести підприємницьку діяльність попри війну. Щоб взяти участь, необхідно до 15 березня 2022 року заповнити заявку на сайті та надати пакет документів: презентацію, коротке відео про проєкт і офіційний реєстраційний документ.
Кожна заявка оцінюється за такими критеріями:
- оригінальність і мета бізнесу;
- стратегічне бачення;
- якість презентації.
Учасниці, які наберуть найбільшу кількість балів, пройдуть у наступний тур, де відбуваються співбесіди з журі.
Що отримають переможниці?
Головний приз премії — 100 000 грн на розвиток справи й поїздка в Париж. А також спеціальні призи для фіналісток від учасників Франко-української торгово-промислової палати. Торік конкурсантки додатково отримали 50 000 грн та 25 000 грн від спонсорів-членів палати. Загалом за 5 років учасницям було виплачено майже пів мільйона гривень.
Крім грошової допомоги, всі фіналістки отримають консультаційну підтримку і членство у Франко-українській торгово-промисловій палаті.
Запрошуємо українок, які шукають можливості для професійного розвитку під час війни, долучатись до проєкту Women For The Future.
Тут ви знайдете багато активностей, які допоможуть у пошуку роботи, перекваліфікації та побудові кар’єри.
до проєкту
Додати коментар
Цікаве на Happy Monday
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Меню мільярдерів: що їдять Безос, Гейтс, Цукерберг та інші керівники великих компаній
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Схожі статті, які можуть сподобатись
В Україні хочуть створити аналог Upwork для айтівців
200 українок отримають до $8000 на розвиток власної справи
Шахраї розсилають фейкові пропозиції роботи від імені української IT-компанії