fbpx

Події серпня у Києві для вашого професійного розвитку

Редакція Чт., 22.08.19 Новини

Вже традиційно зібрали актуальні події серпня у Києві – куди сходити та кого послухати, щоб прокачати свої навички, необхідні для побудови успішної кар’єри у будь-якій сфері.

1.08 | 2.08 | 6.08 | 7.08 | 8.08 | 12.08 | 14.08 | 17.08 | 18.08 | 21.08 | 27.08 | 28.08 | 31.08

1 серпня

Meetup: як керувати бізнесом, командою та клієнтами віддалено

події серпня в КиєвіПрактична зустріч для підприємців, які розвивають власний бізнес, створюють віддалену команду або адаптують бізнес під віртуальну компанію. Ви отримаєте конкретний набір інструментів для створення віддаленої команди і план дій для розвитку бізнесу без географічної прив’язки.

 

2 серпня

Sexy design. Як не слідувати трендам, а створювати їх

події серпня в КиєвіТриденний курс 2-4 серпня, присвячений speсulative design — важливому напряму в дизайні, одному з рушійних сил створення трендів в індустрії, які відповідають за усвідомлене використання технологій, а також споживання і збереження ресурсів. Тільки 20 місць для учасників і 24 практики.

 

6 серпня

Фандрейзинг для третього сектору

події серпня в КиєвіБезкоштовний тренінг для новачків, які хочуть почати працювати у сфері фандрейзингу та грантрайтингу, та для громадських активістів, які хочуть прокачати свої навички. Ви навчитесь шукати ресурси під некомерційний проєкт та довгострокове грантове фінансування, складати бюджети та управляти звітністю.

 

Вебінар «Тайм-менеджмент власника бізнесу»

Безкоштовний вебінар, який дасть реальне розуміння ролі власника бізнесу і можливостей, які відкриває перед вами розумне керування часом. Ви навчитесь знаходити час для всього, що є для вас важливим, і реалізувати всі ідеї та плани, які коштують мільйони.

 

 

 

Втратити та знайти себе професійно (кілька разів)

події серпня в КиєвіПерша зустріч з майбутньої серії про роботу майбутнього. «Шейпери» київського хабу розкажуть про власний нелінійний розвиток: як вони змінили по кілька професій і чим займалися після університету і до того, як стати тими, ким є зараз. Корисно для студентів, молодих професіоналів і тих, хто боїться втратити себе у пошуку.

 

7 серпня

Дмитро База: Дизайн для чайників та з чим його заварювати?

події серпня в КиєвіАрт-директор Q28 Corp. Дмитро База розповість, чому візуальні комунікації так важливі. Ви дізнаєтесь, чому просто логотип не працює, у чому головні відмінності дизайну в цифровому середовищі, навіщо турбуватися про візуальне оформлення соцмереж бренду, як оцінити компетентність дизайнера і правильно скласти бриф. 

 

8 серпня

Тренінг-практикум «Бренд роботодавця. Розробка стратегії»

події серпня в Києві
Дводенний тренінг для HR-директорів, HR-менеджерів, PR-менеджерів, маркетологів. На тренінгу ви послідовно пройдете весь алгоритм створення та запуску або перезапуску бренду роботодавця.

 

12 серпня

Безкоштовний майстер-клас «11 друзів проектного менеджменту»

події серпня в КиєвіБезкоштовний майстер-клас з алгоритму побудови власного проекту: ідея, аналіз, стратегія, бізнес-план, управління часом, ресурсами та командою, система управління проектом, моніторинг та контроль, управління ризиками, управління портфелями та програмами, маркетингові інструменти та їх робота. 

 

14 серпня

Презентація програми MBA in Public Sector

подїі серпня в КиєвіПрезентація першої в Україні навчальної програми MBA in Public Sector для тих, хто прагне розвивати управлінську кар’єру в організаціях некомерційного та державного сектору. Програма розроблена бізнес-школою «Міжнародний інститут бізнесу» та схвалена міжнародною асоціацією IASIA.

 

17 серпня

StrategyLab for NGO

події серпня в Києві
Одноденна стратегічна лабораторія з питань переходу організації до рівня надсистеми та генерації трансформаційних ідей. Для участі будуть відібрані 40 представників неурядових організацій (керівники організацій, окремих напрямів та менеджери).

 

Освітній рейв

події серпня в КиєвіНавчальна програма та вечірка з нагоди 5-річчя студії онлайн-освіти EdEra. У програмі — воркшопи про тренди та технології в сучасній освіті, про створення команди, основи дизайну презентацій, моушн-дизайн, краудфандинг, цифрові комунікації. Друга частина — вечірка: спілкування і танці під гарну музику.

 

1+1 Digital Weekend 2019

Дводенний захід від 1+1 Digital про контент, медіа та технології, що їх змінюють. Ви дізнаєтесь про специфіку створення продуктів на перетині технологій та медіа – від розробки проекту, креативу, сторітелінгу до адаптації та монетизації контенту на різних платформах. 

 

18 серпня

SMM для керівників: стратегія, тактика і контент

події серпня в Києві
Мета воркшопу — підтягнути топ-менеджерів у стратегічному сприйнятті SMM. Керівники зможуть за один день оцінити, як їх бізнес може виграти від соціальних мереж, які є основні стратегії й тактики для просування, підходи для оцінки ефективності.

 

21 серпня

Хто головний рушій і гальмо розвитку вашої студії

події серпня в КиєвіЗустріч для власників, керівних партнерів і тих, хто лише планує відкрити веб-студію. Ви дізнаєтесь етапи розвитку агентства, які скіли управлінця потрібні на кожному етапі, коли управлінець потрібен, а коли його варто виключити, класифікацію зон «застою» та інструменти виходу з них.

 

Як побудувати самоорганізуючі команди, орієнтовані на результат

події серпня в КиєвіРазом з Костянтином Коптеловим дізнаєтесь секрети ефективної команди і розберетесь, як організувати роботу так, щоб команда працювала на результат, а не «заради галочки», і чому KPI найчастіше не працюють, а лише псують бізнес.

 

27 серпня

Як працювати у сфері моди

події серпня в КиєвіЗустріч з fashion-журналісткою Оленкою Мартинюк буде корисна студентам креативних спеціальностей та всім, хто цікавиться сферою моди. Ви обговорите, як потрапити у сферу моду та успішно там працювати, і які є особливості роботи в різних сферах моди.

28 серпня

Безкоштовний вебінар «Нейронауки для розвитку нових лідерів»

Експерт у галузі нейронаук Валерій Комаренко навчить використовувати прикладні нейронауки для формування лідерів майбутнього. Корисний івент для ТОПів, HR-менеджерів, власників бізнесу та всіх, хто хоче удосконалити інструменти та принципи організації умов праці і управління людським ресурсом.

31 серпня

Донести ідею. Як комунікувати з аудиторією та ЗМІ

Дводенний інтенсив для культурних менеджерів та організаторів культурних подій. Ви розберете основні етапи, з яких складається успішна комунікація проекту, попрацюєте над створенням та «пакуванням» інфоприводів і відпрацюєте все на практиці.

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: