Команда Українського молодіжного фонду (УМФ) презентувала власний вебсайт. На ньому молодь зможе дізнаватися про можливості від держави та донорів, долучатися до відновлення країни та отримувати підтримку для своїх проєктів.
Чим опікується УМФ та кому буде корисним його вебсайт
УМФ — новостворена державна інституція при Міністерстві молоді та спорту. Установа покликана підтримувати ініціативи української молоді та забезпечувати її необхідними ресурсами. Серед іншого вона інформуватиме про актуальні грантові програми та надаватиме експертну підтримку й іншу необхідну інформацію для участі в них.
Аудиторія сайту — молоді, активні, цілеспрямовані, енергійні та зацікавлені в позитивних змінах люди.
Сайт має сучасний дизайн та відповідає критеріям вебінклюзивності
При створенні сайту розробники відійшли від формального та витриманого стилю, властивого подібним проєктам, та зробили його більш сучасним і молодіжним.
Попри яскравий дизайн, сайт відповідає критеріям вебінклюзивності: всі елементи інтерфейсу легко розпізнаються на моніторах з будь-якою контрастністю та яскравістю та доступні користувачам, які не розрізняють певні кольори.
Сайт УМФ — яскравий приклад того, як державні вебресурси можуть по-різному виглядати. Він відрізняється свіжим і сучасним дизайном, однак відповідає вимогам чинних нормативно-правових актів та містить усю необхідну інформацію для користувачів. Ми вважаємо це однією зі своїх перемог і щиро вдячні УМФ, що вони довірилися нам.
Де дізнатися про можливості для фінансування
Дізнатися про доступні можливості для фінансування та реалізації проєктів і подати заявки на їх отримання можна у розділі «Гранти та програми».
Для зручності усі грантові програми можна фільтрувати за типом, статусом та датою. Кожна з них має окрему сторінку з детальним описом та матеріалами для ознайомлення.
________
Сайт було створено за підтримки Міжнародної благодійної організації «Фонд Східна Європа» в межах програми міжнародної технічної допомоги «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади (EGAP)», що фінансується Урядом Швейцарської Конфедерації через Швейцарську агенцію розвитку і співробітництва (SDC).
Шукаєте можливості для опанування нових знань та навичок?
Зазирніть у розділ «Можливості», де ми збираємо актуальні курси, тренінги та вебінари.
Дивитися
Додати коментар
Цікаве на Happy Monday
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Чому ми втомлюємося від роботи та чи завжди звільнення — єдиний вихід?
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Схожі статті, які можуть сподобатись
В Україні хочуть створити аналог Upwork для айтівців
200 українок отримають до $8000 на розвиток власної справи
Шахраї розсилають фейкові пропозиції роботи від імені української IT-компанії