fbpx

Prometheus перезапустив безкоштовний курс з програмування від Гарварду

Редакція Вт., 18.12.18 Новини

Курс «CS50: Основи програмування» – один із найпопулярніших на освітній платформі Prometheus. З 2016 року його вивчали більше 110 тисяч українців. Зараз програму курсу оновили і відкрили реєстрацію на оновлену версію.

Освітня онлайн-платформа Prometheus реєструє учасників на оновлену версію безкоштовного курсу «CS50: Основи програмування» від Гарвардського університету. Цей курс вважають одним із найкращих у світі, а Єльський університет навіть відмовився від власного вступного курсу на його користь.

Восени 2018 року курс був перезаписаний. Його наповнення переосмислили, а програму оновили. Як і раніше, курс CS50 складається з відеолекцій викладачів Гарварду і інтерактивних завдань. Але тепер він включає в себе також і лекції з програмування на Python.

На Prometheus курс пропонується українською мовою. Студенти можуть спілкуватися з викладачами-консультантами та іншими студентами на форумі.

Про що онлайн-курс із програмування CS50

– Як мислити алгоритмічно і вирішувати завдання за допомогою програмування?

– Що таке абстракція, алгоритм, структури даних, інкапсуляція, управління пам’яттю, основи комп’ютерної безпеки, розробка ПО і веб-розробка.

– Основи програмування на C, Python і JavaScript, навички в SQL, CSS і HTML та інші теми.

Курс розрахований на новачків, а також на тих, у кого є стартові знання з теми.

Зареєструватися на курс можна за посиланням. Курс стартує 5 березня 2019 року.

Джерело: AIN


Як світчеру побудувати кар’єру в IT?

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: