UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення в Україні, запустив активності в межах інформаційної кампанії «Розірви коло» та приурочені до всесвітньої акції «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства». Вона має на меті закликати до запобігання та викорінення насильства щодо жінок та дівчат. Розповідаємо, як долучитись до акції.
Мета ініціативи
Щороку в Україні приблизно 1,1 млн осіб страждають від насильства, 90% з них — жінки. На жаль, лише третина звертається по допомогу.
Повномасштабна війна погіршила цю статистику: через напруження, стрес чи травму насильство може відбуватися навіть у тих сімʼях, де раніше його не було.
Щоб укотре привернути увагу суспільства до проблеми домашнього та гендерно зумовленого насильства, UNFPA прагне надати їй більшого розголосу та ще раз наголосити, що насильству немає місця в нашій країні та нашому житті.
Як ви можете долучитись
UNFPA пропонує бізнесам, державним установам, медіа, громадським організаціям та спільнотам на час проведення акції «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства» (з 25 листопада по 10 грудня) «розірвати» літеру «О» у своїх назвах та логотипах. Тобто замінити звичну аватарку в соцмережах і логотип на сайті на подобу розірваного кола з логотипу національної інформаційної кампанії з протидії насильству «Розірви коло».
Також ви можете розповісти про акцію в тематичному дописі у соцмережах, щоб якомога більше людей в Україні дізналися про неї та теж долучилися до маніфесту проти насильства. Додаткова інформація — за посиланням.
25 листопада у світі відзначають Міжнародний день боротьби з насильством проти жінок. Саме цей день є початком всесвітньої акції «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства». Завершення акції припадає на 10 грудня — Міжнародний день прав людини.
Шукаєте освітні й кар’єрні заходи?
Збираємо актуальні в розділі «Можливості»
Переглянути
Додати коментар
Цікаве на Happy Monday
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Меню мільярдерів: що їдять Безос, Гейтс, Цукерберг та інші керівники великих компаній
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Схожі статті, які можуть сподобатись
В Україні хочуть створити аналог Upwork для айтівців
200 українок отримають до $8000 на розвиток власної справи
Шахраї розсилають фейкові пропозиції роботи від імені української IT-компанії