fbpx

Розмови про дизайн: Креативна Практика запускає серію міні-фільмів

Редакція Пн., 22.06.20 Новини

Напередодні запуску курсу «Основи дизайну» від Креативної Практики команда поспілкувалась з експертами проєкту та записала серію інтерв’ю. Говорили про різне — досвід, пошук себе, помилки, натхнення, корисні та погані звички дизайнерів та, власне, про дизайн.

Минулого року в Україні запустилася освітня платформа для фахівців креативних індустрій — Креативна Практика. Їхній безкоштовний курс «Основи дизайну» користується неабиякою популярністю, а його випускники вже мають у своїх портфоліо проєкти для соціальних ініціатив. Відчути атмосферу платформи допоможе серія інтерв’ю з експертами проєкту.

Ми не хотіли, щоб було враження, що Креативна Практика — це щось суто віртуальне. Для нас — це в першу чергу спільнота, фахівці. Не один погляд на речі, а ціла сукупність. Тож ми поспілкувались з експертами про різне — дизайн, натхнення, пошук ідей, саморозвиток. А потім поєднали окремі відповіді разом. Так з’явився невеличкий проєкт «Розмови про дизайн».

Анатолій Попель, автор проєкту

Готові міні-фільми являють собою компіляцію відповідей експертів, що долучились до проєкту на момент проведення зйомок. У цілому планується випустити серію приблизно з десяти роликів, що публікуватимуться протягом кількох місяців.

У першому відео проєкту експерти діляться думками, що таке, власне, дизайн.

Розмови про дизайн. Випуск 1 — «Дизайн»

Довідка

Креативна Практика створюється групою українських креативних компаній на основі реальних практик і знань особливостей роботи креативної індустрії. На поточний момент в робочу групу входять Aimbulance, Arena Media Expert, Deco.agency, dl.agency, Element Agency, Enjoy, Gagarin Studio, Galagan, Grape, Havas Kyiv Design, Hexagon Agency, Kyiv Signals, League Design Agency, MADCATS, MEX a member of Havas, Michurin, New Strategies Group, POPEL Agency, POSTMEN, Sasquatch Digital, Skykillers, TS/D Agency, UAMASTER, Vertigo, Vintage Web Production, Wideworks®, список партнерів розширюється.

Серію інтерв’ю створено у партнерстві з Lightfield Productions.

Дізнатися більше про проєкт Креативна Практика: https://cases.media/creativepractice. Якщо ви хочете приєднатися в якості партнера, напишіть на team@creativepractice.com.ua 

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: