fbpx

Розпочато набір на 10-й Відкритий Університет Реформ

Редакція Чт., 25.07.19 Карьера

«Нічого не змінюючи, нічого не зміниш» — якщо ви з цим згодні, то читайте про освітній проект, яка поділить життя на «до» і «після». 

У вересні в Києві стартує 10-й Відкритий Університет Реформ — унікальна програма для молоді, яка прагне долучитися до реформування країни, отримати теоретичні знання та практичні навички, необхідні для творення змін у громадському чи державному секторі. ВУР — це освітній проект Центру демократії та верховенства права та Коаліції Реанімаційний Пакет Реформ, що став можливим завдяки фінансовій підтримці Швеції. Набір заявок вже розпочато і триватиме він лише до 18 серпня

Для кого підходить ВУР

Взяти участь у Відкритому університеті Реформ можуть студенти або випускники вишів віком до 25 років, які мріють пройти стажування в громадській організації і завжди хотіли втілити власний проект. 

Що буде

Навчання проходитиме в Києві протягом трьох місяців по суботах. Яскраве оточення ВУР і спільнота з більш ніж 300 випускників усіх наборів Університету змусять вийти з зони комфорту — і це буде дуже продуктивно:

▪️ три місяці освітнього контенту про реформи в Україні від експертів, що займаються їх розробкою, адвокацією та впровадженням;

▪️ 100+ годин стажування у провідних громадських організаціях;

▪️ досвід реалізації командного проекту за консультаційної та ресурсної підтримки;

▪️ формальні та неформальні заходи поза основною навчальною програмою.

Як стати ВУРівцем?

Щоб взяти участь у 10 Відкритому університеті реформ, необхідно заповнити заявку до 18 серпня включно. Відібрані на цьому етапі учасники отримають запрошення на співбесіду з організаторами. 

Усі подробиці тут: http://bit.ly/2y8eVQa 

Присоединяйтесь!

Создаем сообщество фанов Понедельников.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: