fbpx

Стартап з Німеччини скоротив робочий день до 5 годин. Що з цього вийшло?

Редакція Вт., 29.10.19 Новини

Приходити на роботу о 8 ранку і звільнятися о 13 — звучить заманливо, чи не так? А всього лише треба перестати сидіти у соцмережах на роботі.

Чи можна працювати менше годин, заробляти стільки ж і при цьому не жертвувати ефективністю? Досвід німецького стартапу Rheingans Digital Enabler доводить, що це реально. Його керівник Лассе Райнганс ще 2017 року скоротив робочий день у компанії до 5 годин без зменшення зарплати — і, як пише Wall Street Journal, це ніяк не позначилося на показниках ефективності співробітників, натомість зробило їх щасливішими. 

У чому секрет?

То як так сталося, що працівникам вдалося так легко пожертвувати кількома годинами робочого дня? Все просто: Райнганс заборонив їм використовувати соцмережі у робочий час і рекомендував проводити менше часу «за розмовами біля кулера». На думку СEO компанії, гортання стрічки фейсбуку насправді геть не допомагає перезарядитися, і краще зосередитися на перших п’яти годинах роботи, а вже потім витрачати час на себе.

Тож тепер співробітники починають роботу між 7:55 і 8:15, не відволікаючись на соцмережі, розмови та пошту, а о 13:00 вони вже можуть йти з роботи.

Результати нововведення приємно вражають: скорочення робочого дня ніяк не вплинуло на ефективність, фінансові показники компанії за 2018 рік тільки зросли, а працівники стали почуватися щасливішими.

Джерело: Inspired

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: