Щоб підтримати гуманітарні проєкти українських волонтерок, активісток, підприємиць, в Україні запустили програму СИЛА ЖІНОК. Розповідаємо, які ініціативи можуть отримати фінансування та як податися на грант.
СИЛА ЖІНОК — це освітня грантова програма, спрямована на налагодження взаємодії громадянського суспільства із місцевою владою та бізнесом, вирішення нагальних гуманітарних потреб в громадах, розвиток компетенцій і сприяння згуртованості жінок з різних сфер, підвищення стійкості цивільного населення в Україні.
Основними компонентами програми є освітня, консультаційна та фінансова підтримка місцевих жіночих ініціатив для визначення та адресування наявних криз та потреб у гуманітарній допомозі цивільному населенню, а також забезпечення ефективного відновлення України.
Що передбачає програма?
Фінансова підтримка
150 жінок та їх команд отримають експертну підтримку з фокусом на розвиток власного потенціалу для стабілізації та адаптації роботи до умов воєнного часу, налагодження чинних та побудови нових партнерств.
До 100 гуманітарних ініціатив учасниць програми отримають фінансування обсягом до 100 тисяч гривень. Середній розмір мінігранту на закупівлю товарів першої необхідності становить 50 тисяч гривень. Перевага надаватиметься запитам, які водночас підтримують закупівлями місцевих виробників, жінок-підприємиць та фермерок. Загальний обсяг фінансування ініціатив — 5 мільйонів гривень.
Навчання
Окрім цього, учасниці матимуть змогу долучитися до освітньої програми, яка триватиме з листопада 2022 до березня 2023 року і складатиметься з 9 онлайн-тренінгів на наступні теми 👇
- Жіноче лідерство під час війни.
- Виснаження. Перезавантаження. Відновлення.
- Налагодження роботи команди в нових умовах.
- Методи аналізу потреб громади/спільноти. Аналіз роботи місцевих гуманітарних програм/штабів.
- Механізми та інструменти задоволення потреб. Нові можливості для організації роботи на місцевому рівні.
- Адвокація та належне врядування. Налагодження взаємодії громадянського суспільства з місцевою владою та бізнесом.
- Організаційне стратегування в нових умовах. Проєктний менеджмент.
- Фандрейзинг. Програми фінансування для розвитку ініціатив/громад.
- Ефективна комунікація та промоція.
Хто може взяти участь?
Заявки приймаються від:
- активісток, волонтерок, громадських діячок;
- представниць органів місцевого самоврядування;
- соціально відповідальних підприємиць, які надають гуманітарну допомогу цивільному населенню.
Кінцевий термін подачі заявки — 20 листопада 2022 року. Реєстрація за посиланням. Участь безкоштовна, згідно відбору.
Організатор — ГО «Інститут партнерства та сталого розвитку». Програму здійснено в рамках проєкту за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Партнери програми: Urgent Action Fund for Women’s Human Rights, Центр міжнародного приватного підприємництва (CIPE Ukraine) та Дія.Бізнес.
Хочете отримати доступ до професійного навчання та кар’єрного наставництва для жінок?
Долучайтесь до проєкту Women For The Future.
дивитися