fbpx

Стажування грудня у Києві для студентів та випускників

Редакція Пн., 03.12.18 Новини

Де пройти стажування у Києві і отримати перший досвід студенту чи нещодавньому випускнику? Зібрали актуальні пропозиції українських та міжнародних компаній.

Quadrate 28 | TA Ventures | KPMG | Procter&Gamble | Raiffeisen Bank Aval | WOG | PwC Ukraine | Unilever Ukraine | Reikartz Hotel Group | Room 8 Studio | Міжнародна організація з міграції | Nestle | 1+1 media | Ernst & Young | Ukrsibbank | OTP BankDTEK | Nielsen | Good WineJYSKМХП | Transparency International Ukraine | TaaS | Weblium | ГО «Рух “Визволення”» | Видавництво «Основи»


Стажування у Quadrate 28

Група компаній, яка пропонує послуги на аутсорсі для стартапів, малого та середнього бізнесу, шукає двох стажерів – у відділи PR та маркетингу. Від обох очікується знання англійської, навички ділового спілкування й листування, вміння працювати в команді та організовувати людей.

Стати стажером у відділі PR: https://goo.gl/Da6vuW 

Стати стажером у відділі маркетингу: https://goo.gl/rH7Qcd


Стажування у TA Ventures

Чи замислювались ви, як саме молоді компанії отримують фінансування, а інвестори вибирають стартапи? Вирішуйте кейс, щоб поринути у світ венчурних інвестицій, технологій та дослідження конкуренції, та отримайте шанс виграти оплачуване стажування у венчурній компанії TA Ventures! Дедлайн: 9 січня о 23:59.
 
Стати стажером: https://bit.ly/2EkAgdI
 
 

Cтажування у KPMG

Один із найбільших світових лідерів у сфері професійних послуг у галузі аудиту, оподаткування і консультування набирає активних, відповідальних і енергійних стажерів. Позиції відкриті у відділах:

Forensic practice: https://goo.gl/b1EzFj

Management Consulting: https://goo.gl/FfeoPP

Corporate Sales: https://goo.gl/r1TjPU

Audit Support Team: https://goo.gl/u5KJFR


Стажування у Procter&Gamble / P&G

Компанія шукає студентів, які прагнуть отримати практичний досвід роботи над реальними бізнес-проектами у багатонаціональному корпоративному середовищі під керівництвом високопрофесійних менеджерів. Позиції відкриті у відділах:

IT: https://goo.gl/SuoiaX

Customer logistic: https://goo.gl/tm99Vi

Finance & Accounting: https://goo.gl/MMYZVh  

Sales: https://goo.gl/r48ZNu


Стажування у Raiffeisen Bank Aval

Raiffeisen Bank Aval пропонує стажування за напрямом «ІТ-безпека» для студентів 4-6 курсів, які навчаються за спеціальністю «Інформаційна безпека». Програма оплачується та триває 6 місяців.

Стати стажером: https://goo.gl/jc7cKX


Стажування у WOG

Найбільша мережа автозаправних комплексів і головний імпортер пального в Україні шукає стажера у відділ аналітики. Розглядаються кандидати з мінімальним досвідом роботи або навіть без досвіду.

Стати стажером: https://goo.gl/85p8Q8


Стажування у PwC Ukraine

Стажування в українському відділі міжнародної компанії PwC дозволить попрацювати з перспективними клієнтами і відомими брендами. Стажери візьмуть участь у різних цікавих проектах під керівництвом старшого персоналу.

Стати стажером-консультантом з непрямих податків: https://goo.gl/wqCtLk

Стати стажером консультантом з податків: https://goo.gl/9fPrDg


Стажування в Unilever Ukraine

Один із світових лідерів на ринку продуктів харчування і товарів побутової хімії проводить відбір відразу на 2 програми стажування – #UFLP (3-місячне стажування для студентів 3-5 курсів) і #ULIP (2,5-річна програма на повний робочий день та з високою стартовою зарплатою для підготовки майбутніх лідерів бізнесу).

Обрати стажування: https://goo.gl/fZT3wx


Стажування у Reikartz Hotel Group

Національна мережа готелів пропонує безкоштовне навчання (+проживання та повний пансіон) на 2-денній програмі «Майстер продажів», яка стартує 5 грудня. Це буде інтенсивне занурення у продажі, практику та роботу з різними сегментами бізнесу. Найкращі випускники отримають пропозицію роботи в Reikartz Hotel Group та можливість кар’єрного росту до керівника напрямку.

Стати стажером: https://goo.gl/sPxdhP


Стажування у Room 8 Studio

Студія з розробки мобільних та консольних ігор шукає у свою команду стажера на позицію Intern QA Engineer. Розглядаються кандидати з досвідом роботи від півроку та пристрастю до комп’ютерних ігор. Плюсом також буде знання методології Agile, Unity3D, HTML5, CSS.

Стати стажером: https://goo.gl/7u2j4i


Стажування у Міжнародній організації з міграції / МОМ

На позицію Emergency and Stabilization Unit набираються стажери з дипломом бакалавра за спеціальностями соціологія, політологія або міжнародні відносини. Плюсом буде досвід організаційних або адміністративних обов’язків. Під загальним наглядом начальника місії обраний кандидат буде сприяти впровадженню програм МОМ щодо надзвичайних ситуацій та їх стабілізації.

Cтати стажером: https://goo.gl/3nGGf6


Стажування у
Nestle

Компанія Nestle в Україні пропонує студентам 3-6 курсів взяти участь у програмі стажування у таких відділах: маркетинг, аналітика, фінанси, HR, PR, юридичний, ІТ, технічний. Програма триватиме 4 місяці (лютий-травень 2019 р.).

Стати стажером: https://goo.gl/vkjk3C


Стажування в 1+1 media

Стажування в 1+1 media – це навчання на практиці і змагання за можливість працевлаштування. Наразі відкриті стажування на позиції бухгалтера, аналітика, аналітика продажів, молодшого корпоративного бізнес-аналітика, молодшого фінансового аналітика та молодшого редактора сайту Telekritika.ua.

Обрати стажування: https://goo.gl/x1HWvA


Стажування в Ernst and Young

Одна з найбільших у світі компаній, що надають аудиторські, консультаційні, податкові та юридичні послуги, набирає стажерів на позиції International Tax, Real Estate Advisory Group, Corporate Tax, Audit, Transfer Pricing.

Обрати стажування: https://goo.gl/eU8ox7


Стажування в Ukrsibbank

Майстерно володієте Big Data, Data Hub чи Data Lake? Тоді вирішуйте ІТ-кейс від Ukrsibbank та отримуйте оплачуване стажування до 4 місяців у міжнародній компанії для прокачки своїх ІТ-навичок.

Реєстрація на ІТ-кейс до 16 грудня включно: bit.ly/2K0qjmm

Мрієте здобути досвід роботи у міжнародній компанії? Орієнтуєтесь у вимогах сучасного роботодавця та знаєте, чого потребує нове покоління персоналу? Тоді вирішуйте маркетинг-кейс від Ukrsibbank та вигравайте оплачуване стажування.

Реєстрація на маркетинг-кейс до 16 грудня включно: bit.ly/2JYvUcV

Також Ukrsibbank шукає стажера на заміщення вакансії менеджера з обслуговування фізичних осіб.

Стати стажером: https://goo.gl/8hgc3N


Стажування в OTP Bank

OTP BANK надає чудову можливість студентам і випускникам пройти оплачуване стажування в різних підрозділах головного офісу або у відділеннях банку та отримати безцінний практичний досвід. Можлива повна та часткова зайнятість за гнучким графіком.

Стати стажером: https://goo.gl/u8uhWi


Стажування у DTEK

Компанія DTEK набирає стажерів у юридичний департамент. Запрошуються студенти останніх курсів юридичного напрямку, які готові до великих обсягів роботи. Серед обов’язків: підготовка, оформлення довіреностей; робота в SAP та інше.

Стати стажером: https://goo.gl/nmw2rJ


Стажування у Nielsen

3-4-місячна програма дасть можливість стажерам працювати з командами Nielsen у різних галузях промисловості та географії, отримуючи передовий досвід компанії у дослідженнях ринку, медіа-аналітики та бізнес-аналітики.

Стати стажером: https://goo.gl/RH5KRD


Стажування у Good Wine

Компанія шукає кулінарні таланти – стажерів-кухарів. Good Wine надає можливість як часткової так й повної зайнятості, а обрані кандидати зможуть працювати і вчитись у найкращих спеціалістів.

Стати стажером: https://goo.gl/ZCb8zW


Стажування у JYSK

Компанія JYSK шукає стажера на позицію керуючого магазином або регіонального менеджера. Обрані кандидати пройдуть п’ять професійних тренінг-модулів у навчальному центрі JYSK та отримають можливість швидкого професійного кар’єрного росту.

Стати стажером: https://goo.gl/MZrReY  


Стажування в МХП

Програма кар’єрного розвитку «МХП Старт» в одному з найбільших агрохолдингів України призначена для студентів останніх курсів та випускників. Це чудова нагода реалізувати свій потенціал та розпочати кар’єру, швидко адаптуватися, дізнатися всі нюанси обраної професії з можливістю подальшого працевлаштування.

Стати стажером: https://goo.gl/DDTMD3


Стажування у Transparency International Ukraine

Організація шукає крутого та перспективного стажера у департамент інновацій. Основні задачі: генерація нових ідей щодо впровадження інструментів аналітики, тестування наявних інструкцій, виявлення неточностей, робота з групою ФБ (формування запитів, збір фідбеку). Розглядаються кандидати з освітою у галузі менеджменту, маркетингу чи економіки (бажано).

Стати стажером: https://goo.gl/NZLjps


Стажування у TaaS

Компанія шукає стажерів на позицію Customer Service. Стажування оплачується, після вдалого завершення обраним кандидатам запропонують посаду Customer Service Representative. Вимоги: англійська (письмова та усна), навички переговорів. Плюсом буде досвід у сфері вирішення проблем, базова IT-освіта.

Стати стажером: https://goo.gl/Kd6rTW


Стажування у Weblium

Команда Weblium шукає активного, з іскрою в очах стажера з маркетингових комунікацій, який полюбляє займатися корисною справою, спостерігати за отриманими результатами та бачить себе у сфері маркетингу і бізнес-девелопменту.

Стати стажером: https://goo.gl/CA7xDz


Стажування у ГО «Рух “Визволення”»

Громадська організація «Рух “Визволення”» шукає на стажування менеджера проектів, солідарного з європейськими демократичними цінностями, який має лідерські якості, досвід організації заходів та цікавиться політикою.

Стати стажером: https://goo.gl/dW5U85  


Стажування у видавництві «Основи»

Видавництво «Основи» шукає інтерна у редакторський відділ, який хоче побачити роботу видавництва зсередини, взяти участь у створенні книжок і отримати корисні скіли. Неоплачуване стажування триватиме 3 місяці. Графік гнучкий, можливі віддалені завдання, але не на постійній основі. Дедлайн 9 грудня.

Стати стажером: https://goo.gl/KGYTR7


Події грудня для вашого професійного розвитку

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: