fbpx

Стажування та інші можливості квітня у Києві

Редакція Пн., 08.04.19 Новини

Зібрали актуальні пропозиції квітня для студентів та випускників — стажування від українських та міжнародних компаній, а також цікаві кейси та події у Києві.

Стажування: Nestle | British American Tobacco | Видавництво «Основи» | L’Oreal Україна | 1+1 media | Mazars Ukraine | JYSK | Ubisoft | МХП | Philip Morris International | Unilever | ProCredit Bank | Metro Cash & Carry | OTP BANK

Інші можливості: Школа продажів від EVO | Ярмарок вакансій KSE | Ярмарок вакансій «Україна-Франція» | Кейс від Національного банку України | Волонтерство від ООН | YourBestLife | Міжнародний табір в Берліні

Стажування

Стажування у Nestle

Міжнародна компанія-виробник продуктів харчування Nestle in Ukraine шукає стажерів-аналітиків — студентів 3-6 курсів з англійською на рівні Upper-Intermediate. Оплачуване стажування триватиме 3 місяці (квітень-червень), можлива часткова або повна зайнятість.


Стажування у British American Tobacco

Компанія British American Tobacco запускає Global Graduate Programme — 12-місячну програму стажування з маркетингу та фінансів, яка допоможе розвинути важливі професійні навички та вирости за рік до молодшого менеджера у великій міжнародній компанії.


Стажування у видавництві «Основи»

Видавництво «Основи» шукає інтерна у редакторський відділ. Потрібно бути відповідальним і вчасно відповідати на листи. Стажування оплачуване, триває 3 місяці, графік гнучкий. Резюме і короткий мотиваційний лист надсилайта на пошту hr@osnovypublishing.com з темою листа «Стажер у редакторський відділ». Дедлайн: 14 квітня.


Стажування у L’Oreal Україна

Міжнародна beauty tech компанія шукає стажера у фінансовий відділ на повну зайнятість з дипломом бакалавра або магістра (фінанси / економіка / менеджмент), аналітичними навичками, відмінним знанням Excel та розмовною англійською.


Стажування в 1+1 media

Стажування в 1+1 media – це навчання на практиці і змагання за можливість працевлаштування. Наразі стажерів шукають на позиції digitаl трафік-менеджера і молодшого PR-фахівця.


Стажування у Mazars Ukraine

Міжнародна аудиторська компанія набирає стажерів. Оплачуване стажування триватиме 5 місяців. Приймаються студенти останнього курсу університету або нещодавні випускники (фінанси, бухгалтерська справа та аудит, економіка) зі знанням англійської мови (додаткова німецька буде перевагою).


Стажування у JYSK

Компанія JYSK шукає стажера на позицію керуючого магазином або регіонального менеджера. Обрані кандидати пройдуть п’ять професійних тренінг-модулів у навчальному центрі JYSK та отримають можливість швидкого професійного кар’єрного росту.


Стажування в Ubisoft

ІТ-компанія Ubisoft шукає стажерів у відділ техпідтримки — студентів останніх курсів, які вивчали комп’ютерні науки та знають SQL і /або PL/SQL. Оплачуване стажування триватиме 6-12 місяців. Після успішного проходження можливе і працевлаштування.


Стажування в МХП

Програма кар’єрного розвитку «МХП Старт» в одному з найбільших агрохолдингів України призначена для студентів останніх курсів та випускників. Це чудова нагода реалізувати свій потенціал та розпочати кар’єру, швидко адаптуватися, дізнатися всі нюанси обраної професії з можливістю подальшого працевлаштування.


Стажування у Philip Morris International

Міжнародна компанія Philip Morris International шукає стажерів у відділи маркетингу, продажів, інформаційних систем, HR та фінансів — студентів 4-6 курсів зі знанням англійської мови на рівні Upper-Intermediate. Стажування оплачуване, графік гнучкий, після закінчення можливе працевлаштування.


Стажування в Unilever

Unilever Ukraine шукає талановитих стажерів. Вимоги: комунікабельні та активні студенти 3-5 курсів, які володіють англійською на рівні Intermediate, мають хороші навички Excel та Power Point.


Стажування у ProCredit Bank

Німецький банк ProCredit Bank шукає стажерів — студентів 4 або 5 курсу, які знають англійську (Upper-Intermediate) та прагнуть отримати міжнародний досвід. Стажування оплачуване, можлива повна (8 годин) або часткова (4 години) зайнятість.


Стажування у Metro Cash & Carry

Компанія Metro Cash & Carry набирає стажерів на програму Metro Buying Academy – студентів та випускників, які хочуть розпочати кар’єру в одному з найбільших і найскладніших сегментів роздрібного бізнесу — закупівлях. Основні вимоги: економічна освіта (маркетинг, менеджмент, фінанси або продажі), англійська на рівні Upper-Intermediate.


Стажування в OTP BANK

OTP BANK надає можливість студентам і випускникам пройти оплачуване стажування у різних підрозділах Головного офісу та відділеннях банку і отримати безцінний практичний досвід. Графік гнучкий — можлива повна та часткова зайнятість.

Інші можливості

Школа продажів від EVO.company

Безкоштовний інтенсивний курс від ІТ-компанії EVO для тих, хто хоче збудувати кар’єру у продажах, з можливістю працевлаштування у проекти EVO найкращих випускників. Підійде як студентам без досвіду, так і тим, хто хоче змінити сферу діяльності. Відбір проходитиме з 9 по 12 квітня. Заповнити заявку можна за посиланням.


Ярмарок вакансій KSE Job Fair 2019

На ярмарку ви дізнаєтесь про актуальні вакансії на ринку, поспілкуєтесь із представниками найпрестижніших компаній України та визначитесь із подальшим шляхом розвитку своєї кар’єри. А ще зможете отримати рекомендації щодо покращення свого CV та працевлаштування за спеціальністю в обраній сфері. Ярмарок відбудеться 20 квітня, участь безкоштовна.


Ярмарок вакансій «Україна-Франція»

Мета ярмарку — стажування та працевлаштування студентів і людей старшого покоління у французьких компаній, які знаходяться в Україні: Credit Agricole, Auchan, Lactalis, Mazars, UKRSIBBANK тощо. Ярмарок відбудеться 20 квітня, участь безкоштовна.


Вирішуйте кейс від НБУ та отримуйте пропозицію роботи

Національний банк України пропонує новий кейс для кращих студентів та випускників економічного чи фінансового напрямку — «Банк майбутнього». Найкращі зможуть пройти стажування або працевлаштуватися у НБУ чи компаніях-партнерах проекту.


Волонтерська програма від ООН

ООН пропонує три види волонтерської діяльності: волонтерство за кордоном, волонтерство у своїй країні та онлайн-волонтерство.


Програма YourBestLife

Бажаєте відвідати 10 країн за півроку, стати кращою людиною і при цьому ще й заробити? Подорожі роблять людей кращими — так вважають у YourBestLife й запускають чергову неймовірну програму, яка має на меті змінити життя людей з будь-якого куточку світу. 7 відібраних учасників за 6 місяців побувають у 10 країнах. Програма покриває абсолютно усі витрати і додатково сплачує вам 1500$ щомісяця.


Міжнародний табір Youthopia Activist Camp в Берліні

До міжкультурного табору Youthopia Activist Camp у Берліні запрошуються 30 молодих активістів (18-28 років, гарна англійська) з усіх країн, які разом із 30 учасниками з Берліну обговорюватимуть питання демократії, стабільності і рівності. Усі витрати покриває організатор. Подати заявку можна за посиланням. Дедлайн: 10 квітня.


Події квітня у Києві для вашого професійного розвитку

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: