На хвилі пандемії, коли віддалена робота набрала обертів, все більше людей почали працювати з тематичних парків Disney, пише Business Insider.
З кінця 2020 року, коли тематичні парки Disney знову відкрилися для відвідувачів після пандемії COVID-19, віддалені працівники все частіше почали обирати їх як простір для роботи.
Вони використовують TikTok, Instagram та Reddit, щоб документувати свої дні у парках, діляться порадами щодо найкращих місць для роботи, як пересуватися та планувати свій графік. Наприклад, радять зупинятися в готелях за кілька хвилин їзди від парку, аби зекономити на житлі, працювати у лаунж-зонах поряд із затишними кав’ярнями. А щоб повернутися додому з легким наплічником — скористатися спеціальним сервісом з доставлення багажу.
На думку Ей Джей Вулф, яка веде Disney Food Blog, це явище, ймовірно, відображає «розмиття між звичайним робочим простором і дозвіллям», яке сталося після пандемії.
«Я думаю, що люди прагнуть прийняти ситуацію, коли вони можуть працювати та водночас проживати своє життя так, як їм подобається, — каже вона. — Ви ближче до місця, яке робить вас щасливими, і можете отримати доступ до нього, щойно закінчите роботу».
Читайте також: Більше не work-life: як змінюється концепція балансу
Хоча такий формат роботи може підійти не всім, для певних професій — як-от айтівці, письменники, спеціалісти з соціальних мереж тощо — він може бути оптимальним.
Наприклад, письменниця Дженна Кларк розповіла, що гамір гостей у парку допомагав їй досліджувати та вигадувати нові ідеї для історії. Однак її хвилював брак вільних місць у приміщеннях. «Якщо ви хочете сидіти та працювати під кондиціонером, майте під рукою пару доларів, аби купити щось у закладі», — пише вона.
Кларк використовувала свій річний абонемент для відвідування чотирьох тематичних парків Disney World, який коштує близько $1500 на рік.
Потрібна робота?
У нас на сайті ви знайдете вакансії перевірених українських та міжнародних компаній!
Вакансії
Додати коментар
Цікаве на Happy Monday
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Мінцифри запускає цифровий рекрутинг через «Дію»
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Схожі статті, які можуть сподобатись
В Україні хочуть створити аналог Upwork для айтівців
200 українок отримають до $8000 на розвиток власної справи
Які бенефіти пропонують своїм працівникам роботодавці: кейси 5 компаній