fbpx

2 в 1: як прокачувати англійську та водночас розвивати soft skills?

Анна Казимирова Ср., 13.03.19 Кар'єра

І soft skills, і гарна англійська сьогодні необхідні для успішної кар’єри. Як зручно було б розвивати їх одночасно! Добре, що для цього існують безкоштовні ресурси.

Наша авторка – Анна Казимирова, менеджерка з комунікацій Британської Ради в Україні.

Вже не потребує доведення той факт, що гнучкі навички необхідні для успішної кар’єри так само, як і фахові знання та вміння. Здатність знайомитись, співпрацювати, презентувати себе, свої ідеї та результати, знаходити баланс між роботою і життям, брати на себе лідерські функції та бути класним членом команди – все це мінімальний набір характеристик для просування майже будь-якою кар’єрною драбиною.

І навіть для затятих інтровертів є гарна новина – усім цим навичкам можна і слід вчитися, це не вроджені риси характеру.

Отже, як прокачувати свої soft skills? Це можна робити за допомогою книжок або тренінгів. Але я пропоную вам перейти відразу на інший рівень і розвивати їх англійською мовою. Раджу кілька цікавих і доступних інструментів, що дають можливість підвищувати рівень англійської одночасно зі свідомим розвитком кар’єрних навичок.


1. Інтерактивні відео на платформі
The English Channel від Британської Ради

The English Channel – це онлайн-платформа, яка допомагає вивчати англійську мову та формувати кар’єрні навички за допомогою інтерактивних відео. Користування сайтом безкоштовне за умови реєстрації. Тут можна відслідковувати свій прогрес, отримувати веселі бейджі за досягнення та гарний сертифікат за проходження курсу, який можна поширити у соцмережах.

Портал складається з двох частин: «Вивчення англійської» та «Будуємо кар’єрні навички». Про перший розділ скажу лише, що основний тематичний матеріал – сучасне кіно, музика та життя, доповнені підказками та вправами з англійської граматики.

А от розділ «Будуємо кар’єрні навички» – це чудова платформа для студентів, молодих фахівців та підприємців, які вже мають певний рівень англійської, хочуть його підвищити і водночас вдосконалити ділові навички, особливо у сфері креативних індустрій та підприємництва.

На порталі можна переглядати відео на різні теми – комунікація, тренди майбутнього, фінанси, кар’єра тощо.

Одночасно із переглядом на екрані з’являються питання, які поглиблюють розуміння суті теми, допомагають утримувати увагу та запам’ятати найважливіші моменти.


2. Чат-бот
Talk To Ri для практики робочого спілкування 

Засновники Talk To Ri позиціонують свій продукт для IT-спеціалістів, але він точно буде корисним і для ширшої аудиторії людей, які працюють у міжнародному середовищі.

Схема навчання проста – завантажуєте додаток на смартфон, обираєте свій рівень, цікаві вам теми і вголос спілкуєтесь із чат-ботом, читаючи запропоновані репліки.

Тут можна відрепетирувати співбесіду, знайомство з командою, бесіду за обідом із потенційним клієнтом тощо.

Це чудове доповнення до курсів англійської. Тільки зауважте, що тренуватись слід у тихому місці, щоб сторонні шуми не спотворювали аналіз вашої вимови.

Чат-бот запустився зовсім нещодавно. Тож сподіваємось, що у найближчому майбутньому з’явиться багатох нових тем та версія для Android. Додаток має безкоштовний пробний період користування, після чого доступний за підпискою.


3. Онлайн-навчання

Сьогодні пройти майже будь-який університетський курс онлайн – дуже просто, адже існує чимало освітніх платформ, де можна грунтовно вивчати цікаві для вас теми. Назву кілька анломовних ресурсів.

BusinessBalls – понад 1000 статей, систематизованих у вигляді курсів із лідерства, самоусвідомлення, роботи в команді, комунікації тощо. Цей безкоштовний ресурс має багато матеріалів для глибокого та вдумливого читання.

Coursera – популярний освітній портал, де є безкоштовні курси із особистісного розвитку та кар’єрних навичок. Варто також зазирнути в розділ «Бізнес» з університетськими курсами з менеджменту та лідерства. Деякі курси можуть бути платними.

Skillshare – популярний серед творчих людей портал, де є відеокурси майже про все, що стосується творчості, але чималу частину курсів також присвячено підприємництву, розвитку власної кар’єри та необхідним для цього навичкам. Деякі курси доступні безкоштовно, але більшість – за підпискою.


Как учить английский язык самому? Пошаговая инструкция от эксперта

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: