fbpx

Триває набір на нову магістерську програму «Агрокебети» від НУБіП

Редакція Ср., 10.04.19 Новини компаній

Хочете стати менеджером в одній із найперспективніших галузей країни? У самому розпалі набір на магістерську програму «Агрокебети» для майбутніх управлінців в агросфері. Розповідаємо, у чому переваги навчання на цій програмі.

Аграрна галузь на сьогодні є однією з найперспективніших та найінноваційніших в Україні. Національний університет біоресурсів та природокористування пропонує скористатися високим попитом на агроспеціалістів і здобути професію Farm manager.

Проект «Агрокебети» — магістерська програма для бакалаврів і магістрів тривалістю 1,5 роки. Вона готуватиме фахівців широкого профілю, які будуть розбиратися в основах агротехнологій і при цьому успішно орієнтуватись в інструментах менеджменту та управління бізнес-процесами. Одним словом, це програма, де навчатимуть на топ-менеджерів агрокомпаній.


Інноваційне навчання

Студентів навчатимуть найкращі лектори України та світу, гостьові лекції читатимуть бізнесмени зі списку найуспішніших персон країни. Однією з переваг участі у програмі є менторський супровід — топ-менеджера агрокомпанії, який супроводжуватиме студента протягом всього навчального процесу.

Мета програми — дати учасникам знання та навички, які стануть у нагоді не лише для роботи в агросекторі, але й для управління бізнес-процесами у будь-якій сфері. Це і необхідні для менеджера soft skills, і особисті якості на кшталт тайм-менеджменту, комунікабельності, роботи в команді та персональної ефективності.


Жодних обмежень для абітурієнтів

Ані вікових, ані професійних. Стати учасником програми можуть бакалаври або магістри будь-яких спеціальностей з різних університетів України і не лише аграрного напрямку. Рік випуску, університет і досвід роботи не мають жодного значення.

Водночас програма відкрита не лише для тих, хто хоче спробувати себе в агросфері, а й для тих працівників агросектору, які хочуть підвищити кваліфікацію, отримати додаткові навички та знання.


Стажування у провідних аграрних компаніях

На учасників чекають два теоретичні семестри із бізнес-турами на агровиробництва. Але знання без практики не мають жодного сенсу. Тому останні півроку студенти будуть проходити практичне стажування на підприємствах-партнерах проекту у супроводі свого ментора та практиків агробізнесу.

Учасники проходитимуть практику в провідних агрохолдингах і агрокомпаніях України, щоб максимально зануритися в майбутню професію, випробувати себе в справі та попрацювати пліч-о-пліч зі своїм ментором.


Працевлаштування після випуску

Після навчання учасники отримають диплом магістра у вищому навчальному закладі, а найбільш здібних студентів ментори і партнери запросять на роботу до своїх агрокомпаній. Погодьтеся, не кожна магістратура може таке запропонувати.


Як приєднатися до проекту?

Для вступу вам необхідно буде надати диплом бакалавра, спеціаліста або магістра будь-якого університету та спеціальності, підтвердити знання іноземної мови, написати мотиваційне есе, зняти відеоролик про себе і пройти фахові вступні випробування.

Але почніть із того, що заповніть форму на сайті програми: https://agrokebety.com

Прийом заяв і документів та вступні випробування для абітурієнтів триватимуть протягом травня-липня 2019 року, навчання стартує у вересні.

Проект реалізується за підтримки провідних аграрних компаній України. Стратегічним партнером проекту стала Corteva Agriscience™, Сільськогосподарський підрозділ DowDuPont, інноваційним партнером є ПАТ «Миронівський хлібопродукт», технічним партнером виступила компанія New Holland, екологічний партнер – компанія IMMER Group. Спеціальним партнером стала компанія «Агропросперіс». Золотими партнерами проекту є наступні компанії: «ІМК», Cygnet, Bayer, «Галс Агро», Kernel, LNZ Group. Компанія Limagrain стала срібним партнером проекту.

Компанії-партнери надають менторів – топ-менеджерів, які будуть закріплюватися за студентами і супроводжувати їх у процесі навчального курсу та практичного стажування на виробничих потужностях цих компаній.

Деталі програми на сайті: https://agrokebety.com   

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Asset 1logo_Hm

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: