Всі статті Новини Пошук роботи Увійти в ІТ Кар'єра Історії Розвиток Happy HR Спецпроєкти

Українці створили інвестиційний синдикат Toloka: які стартапи цікавлять інвесторів

06.06.23 Новини Новини компаній 3 хв читання

Українські бізнес-партнери запустили синдикат приватних інвесторів — Toloka. Про це повідомляє видання AIN. Розповідаємо, у які стартапи планують інвестувати і хто сам може стати інвестором.


СЕО Promodo Олександр Колб, банкір із 25-річним досвідом інвестиційної діяльності Тарас Кириченко та партнер в TMT Investments Ігор Шойфот запустили синдикат приватних інвесторів Toloka. Партнери мають значний досвід інвестування — понад 200 млн вкладених коштів та більш як 300 венчурних інвестицій.

За словами засновників, мета синдикату — допомогти інвесторам примножувати власний капітал та мати диверсифіковані інвестиційні портфелі по всьому світу, а також сприяти зростанню екосистеми стартапів в Україні та за її межами.

У які проєкти інвестуватимуть


Засновники планують інвестувати в стартапи із чеком від $500 тис. до $1,5 млн, які відповідають низці критеріїв:

  • вже вийшли на ринок з продуктом;
  • мають певну кількість користувачів/споживачів;
  • показують зростання доходів протягом останніх 6-12 міс.;
  • працюють на глобальних ринках.

Компанії, які зацікавлять інвесторів, можуть отримати фінансування в розмірі від $0,25-1,5 млн. У перший рік роботи синдикат планує робити 1-2 інвестиції на місяць. 

Toloka інвестуватиме не тільки в українські стартапи, але вони будуть в пріоритеті. Частину прибутку інвестори будуть спрямовувати в українські фонди підтримки та розвитку підприємництва.

Читайте також: Українські бізнеси можуть отримати гранти на розвиток: загальний фонд — $2 млн


Як долучитись у ролі інвестора


Долучитись до синдикату в ролі інвестора можна з капіталом від $5000 — це мінімальна інвестиція.

Щоб стати інвестором, потрібно залишити заявку на сайті Toloka. Відтак інвестори додаються в закритий канал, де їм пропонують угоди для інвестування. Генеральні партнери вкладатимуть власні гроші, учасникам синдикату лиш пропонуватимуть долучитися до угод. Однак рішення щодо приєднання до тієї чи іншої інвестиції вони ухвалюють самі.

У разі проведення інвестиції синдикат розділить між усіма інвесторами одноразовий платіж за реалізацію угоди — від 4,5% до 8,5% від суми угоди одноразово, річні платежі не передбачені.

Шукаєш роботу?

У нашому каталозі сотні вакансій від перевірених компаній.

Переглянути
Розсилка, що розвиває вашу кар'єру

Підписуйтесь на щотижневу розсилку від головної редакторки Happy Monday з підбіркою найцікавішого контенту тижня, новин та кар'єрних можливостей.

Більше
Відгук

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: