Уже вшосте Львів збере активну молодь з усієї України на щорічний захід «Молодвіж». Фокусна тема цьогоріч — «Нелегко, але мрій!». Спікери спонукатимуть молодь дозволити собі мріяти навіть під час повномасштабної війни, говоритимуть про роботу над власними мріями, пошук натхнення для їх реалізації.
Захід відбудеться 2 вересня у Львові та є безплатним для відвідувачів. Організатори — «МолоДвіжЦентр.Львів» з мережі молодіжних просторів ТВОРИ! та активна молодь міста.
Програма заходу
Цьогорічна програма заходу складається із чотирьох блоків, спікерами в яких виступлять представники уряду, журналісти, CEO українських компаній, громадські діячі, волонтери, іноземні гості.
Зокрема, у межах першого блоку «Нелегко, але досягай» виступить CEO й засновниця Happy Monday Анна Мазур. У цьому блоці обговорять теми штучного інтелекту, лідерства в умовах невизначеності, освіти та працевлаштування.
Другий блок «Нелегко, але запалюй» побудований довкола тем ментального здоров’я, особистого бренду в медіа, культури подкастів та підтримки міжнародної спільноти України. У межах цього блоку організатори планують записати три подкасти наживо.
Третій блок «Нелегко, але прагни» присвячений загальнонаціональним тематикам. Він про те, щоб бажати й робити все, аби Україна була мрією для кожного.
Приклади спікерів та їхніх виступів зібрали в галереї:
Останнім, четвертим, блоком буде вечірня програма «Нелегко, але проживай». Заплановано виступи музичних виконавців: Мії Рамарі, Макса Пташника, інді-проєкту renie cares, гуртів Ницо Потворно, Sheetel Band. Також учасники зможуть долучитися до майстер-класів та настільних ігор.
Як стати учасником
Зареєструватись на «Молодвіж» можна через телеграм-бот. Незабаром у боті з’явиться повна інформація про програму, спікерів та вже доступна можливість зв’язатись із командою організаторів. Стежити за оновленнями події можна у соціальних мережах Instagram та Facebook.
Шукаєте цікаві освітні заходи?
Збираємо їх у розділі «Можливості»
Переглянути
Додати коментар
Цікаве на Happy Monday
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Чому ми втомлюємося від роботи та чи завжди звільнення — єдиний вихід?
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Схожі статті, які можуть сподобатись
В Україні хочуть створити аналог Upwork для айтівців
200 українок отримають до $8000 на розвиток власної справи
Шахраї розсилають фейкові пропозиції роботи від імені української IT-компанії