Україна шукає людей для участі в антарктичній експедиції. Необхідні вчені, техніки, кухар та лікар. Експедиція триватиме рік.
Команда буде сформована з 12 добровольців: 7 наукових співробітників, дизеліста-електрика, системного механіка, системного адміністратора зв’язку, лікаря та кухаря.
На цей раз дослідники зосередяться на біологічному науковому напрямку, вивченні та систематизації флори і фауни Антарктиди. Всі матимуть різні обов’язки: вчені, наприклад, будуть рахувати китів та пінгвінів, яких фіксуватимують 15 розташованих по периметру станції відеокамер.
Головний критерій відбору – відсутність хронічних захворювань, шкідливих звичок, готовність до тривалої ізоляції від звичайного життя, неконфліктність та комунікабельність. Також обов’язково знати іноземні мови: англійську, іспанську або іншу. Перевага надається кандидатам до 45 років.
Вчені повинні мати досвід роботи за наступними спеціальностями: геологія, геофізика, гідрометеорологія, океанографія, медико-фізіологія.
«Ми постійно працюємо з рядом наукових інститутів, але якщо прийде людина, так би мовити, зі сторони та запропонує цікавий напрямок робіт у рамках Держпрограми, вонавін, безумовно, має шанс потрапити в експедицію», — розповів прес-аташе Національного антарктичного наукового центру Сергій Бочкарьов.
Вимоги до лікарів: досвід роботи не менше 5 років, знання діагностики, вміння працювати з сучасними медичними препаратами. Переваги надаються фахівцям в області хірургії, травматології, реаніматології.
У кухаря має бути не менше двох років досвіду та навички роботи з електронікою. Як для кухаря, так і для лікаря дуже вітається досвід в різних експедиціях або участь в АТО.
«Хочу підкреслити, що вперше за багато років ми не робимо ніяких гендерних обмежень щодо можливих учасників експедиції. Тому чекаємо документи як від кандидатів, так і від кандидаток», — зазначив голова НАНЦ Євген Дикий.
До початку експедиції обрані сміливці пройдуть обов’язкове навчання. Зарплата полярників становить в середньому 25 тисяч гривень. Харчуванням, спеціальним одягом і взуттям, а також санітарно-гігієнічними матеріалами та ліками учасників експедиції забезпечать безкоштовно. Зв’язуватися з рідними можна буде через інтернет.
Щоб подати заявку на участь в експедиції, потрібно заповнити анкету та відправити її на адресу [email protected].
Детальніше про те, як потрапити в експедицію, читайте на сайті МОН.
Дедлайн: 30 листопада 2018 року.
Дякуємо!
Тепер редактори знають.