Головними критеріями відбору є високий рівень фахових знань, самостійна наукова робота, лідерські й комунікаційні здібності.
В Україні почався відбір на стипендіальну програму «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука. Приблизно 100 переможців отримають щорічну стипендію в обсязі 2 240 гривень і безліч можливостей для подальшої освіти й кар’єри.
Мета програми
Сформувати нове покоління інтелектуальної та ділової еліти, яке стане рушійною силою змін в Україні. Програма направлена на те, аби допомогти здобути потрібні для майбутніх лідерів знання і навички, забезпечити коло контактів серед українських та іноземних лідерів сучасної політики, науки, культури й бізнесу.
Критерії і процес відбору
На сайті програми повідомляється, що головними критеріями відбору є високий рівень фахових знань, самостійна наукова робота, лідерські й комунікаційні здібності. Зазначається, що метою є відбір найталановитіших студентів України.
Конкурсний відбір триватиме майже рік. Він складається з трьох етапів: на першому студенти подають свої заявки на участь у конкурсі через сайт програми – zavtra.in.ua, протягом другого фахові експерти розглядають їхні наукові роботи й анкети, а на завершальному особисті якості конкурсантів оцінюють професійні психологи.
Можливості для стипендіатів
Бути стипендіатом – це можливість брати участь у молодіжних таборах, тренінгах та майстер-класах, а також відвідувати публічні лекції Фонду Віктора Пінчука, спікерами яких від початку програми стали Білл Клінтон (42-й президент США), Шимон Перес (колишній президент Ізраїлю), Тоні Блер (колишній прем’єр-міністр Великої Британії), Девід Камерон (колишній прем’єр-міністр Великої Британії), Кофі Аннан (сьомий генеральний секретар ООН), Мохаммад Юнус (лауреат Нобелівської премії миру 2006 року), Річард Бренсон (засновник і голова Virgin Group), Джиммі Вейлз (засновник «Вікіпедії») та інші.
Дізнатися деталі програми та подати заявку можна на сайті: zavtra.in.ua
Прийом заявок для участі триває з 17 жовтня по 30 листопада 2018 року.
5 корисних книжок для саморозвитку: від сили звички до дизайн-мислення