fbpx

В Україні створили легальну мобільну бібліотеку аудіокниг

Редакція Ср., 17.04.19 Новини

Люди, які багато і самовіддано працюють, зазвичай люблять читати, але рідко мають на це час. В умовах цейтноту книголюбів рятують аудіокниги. І тепер українці створили мобільний додаток «Абук» для iOS та Android. Там — лише легальні аудіоверсії книг українських видавництв із захистом від піратства, пише AIN.

Зараз «Абук» пропонує переважно художню літературу від сучасних українських письменників. Втім, додаток буде активно поповнюватися аудіоверсіями перекладів бізнес-літератури, дитячими книгами, лекціями та журналами. Платити за книги можна безпосередньо через Google Play або App Store.

Ціни на аудіокниги коливаються у межах від 55 до 135 грн, але планується і безкоштовний контент або книги вартістю у символічні 5,5 грн — все через те, що магазин Google Play не дозволяє виставляти безкоштовні товари. У додатку переважатиме україномовна література: виключення робитимуть лише в тому випадку, якщо автор сам пише і начитує свої твори російською.

«Нас непокоїла майже повна відсутність якісного українського аудіоконтенту, який можна було б легально придбати і слухати. Особливо це стосується сучасної літератури. Тому ми вирішили створити єдину платформу, де можна купувати аудіоверсії книг усіх вітчизняних видавництв», — розповів співзасновник та інвестор  «Абук» Юрій Триндюк.

додаток з аудіокнигами українською

Вже зараз у додатку можна слухати твори Сергія Жадана, Юрія Андруховича, Василя Шкляра, Любка Дереша, Сергія Лойка, Люко Дашвар та інших популярних письменників. Також «Абук» самостійно озвучив хрестоматію для підготовки до ЗНО з української літератури, упорядником якої є Олександр Авраменко.

Завантажити додаток на Google Play.

Завантажити додаток на App Store.

Джерело: AIN

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: