Projector Creative & Tech Institute розробив чатбот на основі технологій OpenAI. За його допомогою користувачі можуть зорієнтуватися у світі сучасних професій та зрозуміти, яка підійде саме їм. Розповідаємо, як працює бот та як ним скористатися.
Як працює бот?
Чатбот від Projector передбачає 50% відкритих запитань та складається з двох частин: власне опитування та ознайомлення зі специфікою запропонованої професії. Чим розлогішими й детальнішими будуть відповіді, тим точнішою стане пропозиція чатбота. Бот формує пропозиції серед професій у креативних та ІТ-індустріях.
«Основна ціль чатботу — спробувати заметчити технології з карʼєрним розвитком. Профорієнтація, на нашу думку, це перший крок на такому шляху. Тож і перша версія такого продукту фанова й нескладна: всього 12 запитань, які максимально наближені до життя й знайомих ситуацій — аби рефлексування не було абстрактним. У результаті користувачі зможуть отримати натхнення на нові ідеї та можливості для власного карʼєрного розвитку».
При розробці чатботу команда Projector використала свою 8-річну експертизу зі створення навчальних програм в креативних та ІТ-сферах. Крім того, провели опитування серед спеціалістів відповідних напрямів та опрацювали їхні відповіді для кращого наповнення чатботу.
Кому стане у пригоді чатбот?
Аудиторія чатботу — старшокласники та студенти перших курсів університетів, а також світчери, які вирішили змінити професію, але ще не певні щодо свого вибору. Завдяки чатботу користувачі зможуть розібратися у світі креативних та ІТ-професій і обрати для себе вдалий вектор. А ще — дізнатися про ті сфери, які наразі випадають з поля зору класичної профорієнтації (розробка, продуктовий та проєктний менеджмент, дизайн інтерфейсів, анімація) та більш нішеві професії (SEO, PPC, аналітика, креативний копірайтинг тощо).
Протестувати чатбот може кожен охочий за посиланням.
Шукаєте роботу?
Авторизуйтесь в особистому кабінеті Happy Monday, додайте у налаштуваннях свої кар’єрні побажання, і розумний алгоритм підбере найкращі вакансії саме для вас.
вакансії
Додати коментар
Цікаве на Happy Monday
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Чому ми втомлюємося від роботи та чи завжди звільнення — єдиний вихід?
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Схожі статті, які можуть сподобатись
В Україні хочуть створити аналог Upwork для айтівців
200 українок отримають до $8000 на розвиток власної справи
Шахраї розсилають фейкові пропозиції роботи від імені української IT-компанії