fbpx

10 найпопулярніших вакансій тижня

Редакція Сб., 05.09.20 Новини

Які наші вакансії в Києві, Львові та віддалено виявилися найпопулярнішими цього тижня? Зібрали 10 крутих пропозицій, на які варто відгукнутися, поки це не зробили інші 🙂


1. Media Buyer | Facebook Ads + Google Ads Specialist до KonvertLab (віддалено) 


Діджитал-агенція з повністю віддаленою командою KonvertLab шукає спеціаліста з налаштування реклами у Facebook та Gooogle. Важливо мати відповідний досвід роботи від 2-х років і бути готовим працювати за східним поясним часом. Зарплата стартуватиме від 900-1200$. 


2. Дизайнер презентацій до Reprezent (проєктна робота, віддалено)  


Студія з дизайну презентацій Reprezent шукає дизайнера для створення презентацій у PowerPoint. Важливо знати англійську на рівні В2, вміти працювати у PowerPoint або Keynote і поважати дедлайни. 


3. Менеджер із продажу до Mate academy 


Сучасна онлайн академія ІТ професій Mate academy шукає менеджера з продажу з досвідом від 1 року та англійською на рівні intermediate та вище. Буде гарний офіс, безкоштовна англійська та обіди за рахунок компанії. 


4. Billing Officer (Cashier) до Pechersk School International 


Pechersk School International шукає касира з хорошим знанням 1С 8.0, Microsoft Excel та досвідом роботи бухгалтером/касиром від 3-х років. Графік роботи — з 8:00 до 17:00 по буднях, зарплата 25 000 грн.  


5. Graphic Designer до Waveup 


Консалтингова компанія Waveup шукає Graphic Designer. Ідеальний кандидат — молода креативна та талановита людина. Професійний досвід буде плюсом. Після випробувального терміну можна перейти на віддалену роботу. 


6. Адміністратор до Арт-колор студії WooW! 


Арт-колор студія WooW! шукає адміна-ресепшіоніста — людину, яка вміє і любить утримувати все в порядку. Позмінний графік 2/2, з 9:00 до 21:00, оплата 9000-11000 грн грн (9000 грн на випробовувальний термін тривалістю у три місяці, після – 11000 грн).


7. Бухгалтер у освітній англомовний табір DEC camp 


Простір для здорового розвитку та самореалізації дітей DEC camp шукає бухгалтера — суперсистемного ґіка і справжнього партнера для мікрокоманди. Якщо не вважаєте, що систему освіти варто трансформувати, і сприймаєте роботу лише як спосіб заробітку, то краще їм не пишіть. 


8. Creative Copywriter for B2B marketing до Respect.Studio (Львів)


Агентство діджитал-маркетингу Respect.Studio шукає креативного копірайтера у Львові. Обов’язкова вимога — володіти англійською на рівні С1, мати досвід у копірайтингу та створенні контенту. Досвід копірайтингу для В2В буде плюсом. Офіс недалеко від площі Ринок. 


9. Онлайн івент-менеджер до Freedom Business Summit (віддалено) 


Міжнародний онлайн-самміт шукає івент-менеджера: добре організовану людину, що має досвід роботи з медіа та вендорами. Потрібно вміти писати гарні тексти, мати досвід управління проєктами та добре володіти англійською. Повністю віддалена робота з навантаженням близько 4-5 годин на день.


10. Recruitment Lead до Global Talent


Global Talent шукає керівника з підбору персоналу з 5+ роками досвіду в рекрутингу (у тому числі досвід закриття ІТ-позицій) та досвід управління командою від 5 осіб. Офіс у UNIT.City, чимало плюшок, у тому числі медичне страхування з окремим фондом на лікування Covid для вас і членів родини.

Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся! 

Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.ua/jobs-search/ 

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: