fbpx

10 найпопулярніших вакансій тижня

Редакція Пт., 06.11.20 Новини

Які наші вакансії в Києві та віддалено виявилися найпопулярнішими цього тижня? Зібрали 10 крутих пропозицій, на які варто відгукнутися, поки це не зробили інші 🙂


1. Операційний менеджер до Concepter (part-time)


Продуктова студія Concepter шукає операційного менеджера/адміністративного асистента, який допомагатиме команді у вирішенні щоденних задач: організовану, відповідальну людину з вільною російською та українською та англійською на рівні вище середнього. Працювати у офісі у інноваційному парку Unit City. 


2. Marketing Intern до WaveUp 


Глобальна консалтингова компанія WaveUp шукає молодого енергійного стажера з бажанням вчитися та розвиватися в роботі з міжнародними проєктами. Після 2-місячного стажування є можливість влаштуватися у штат і працювати віддалено. 


3. Копірайтер (проєктна робота, віддалено) до Reprezent 


Компанія Reprezent, що займається дизайном презентацій, шукає копірайтера для роботи над текстами слайдів та структурою презентацій. Потрібно знати англійську хоча б на рівні В2, оскільки частина клієнтів англомовна, і поважати дедлайни. 


4. Проєктний менеджер до Малої академії наук України


Мала академія наук України шукає відповідального та проактивного проєктного менеджера з вищою освітою, додатковими курсами у сфері управління проєктами і бажано досвідом роботи у великій системній компанії. 


5. Junior Copywriter до Alcor 


BPO-компанія Alcor шукає молодшого копірайтера з просунутою англійською і бажано вищою освітою в області англійської філології. Зарплата прив’язана до курсу долара, офіс біля метро «Політехнічний інститут». 


6. Account manager до Hashtag 


Комунікаційне агентство HASHTAG в пошуках акаунт-менеджера на повний день. Людина на цій посаді надихає команду та підтримує клієнта, організовує всі процеси та тримає руку на пульсі SMM-трендів, розуміється на креативі та вміє читати медіаплани. Стати хорошим менеджером непросто, тому в компанії готові запрошувати таланти та допомагати їм розвиватися.


7. Community Manager до IAMPM (Одеса або віддалено) 


Лабораторія нетехнічної онлайн-освіти IAMPM шукає ком’юніті-менеджера, який допомагатиме студентам знайти роботу своєї мрії. Буде перевагою досвід роботи ейчаром, рекрутером, ресерчером від 1 року. Працювати можна у офісі в Одесі або віддалено.


8. Procurement Assistant до Chemonics International Inc. (Краматорськ)


Chemonics International Inc. шукає помічника із закупівель. Потрібен університетський ступінь у галузі ділового адміністрування, фінансів або суміжних галузей або щонайменше один рік відповідного досвіду бухгалтерії, закупівлі чи грантів.


9. Customer Care Expert – Russian (Monday — Friday) до Wix 


Провідна платформа для хмарних розробок WIX шукає експерта з обслуговування клієнтів, який вільно володіє російською та англійською мовами. Ніякого технічного досвіду не потрібно, усьому навчать.


10. Sales consultant до TTSWTRS 


TTSWTRS (татусветерс) — колабораційний проєкт, в якому мистецтво переплітається з одягом — шукає консультанта з продажу з досвідом роботи продавцем у магазині одягу і знанням 1С. Графік роботи з 11 до 20-ї, у 5 хвилинах від метро «площа Льва Толстого».

Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся! 

Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.ua/jobs-search/ 

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: