fbpx

10 найпопулярніших вакансій тижня

Редакція Пт., 07.08.20 Новини

Які наші вакансії в Києві виявилися найпопулярнішими цього тижня? Зібрали 10 крутих пропозицій, на які варто відгукнутися, поки це не зробили інші 🙂


1. Адміністратор до мовної школи Letterz School 


Сучасна школа іноземних мов та підготовки до ЗНО та ДПА Letterz School шукає адміністратора, який/а володіє комунікативними, адміністративними навичками, любить дітей, обожнює спілкування із підлітками, а також вміє виконувати декілька задач одночасно. Є дві філії — на ВДНГ та на Борщагівці. 


2. Менеджер проєкту (декілька позицій) до UNOPS 


Офіс ЮНОПС в Україні шукає керівників проєктів, які зможуть виконати і перевищити цілі та досягнення організації. Потрібно буде відповідати за усі аспекти життєвого циклу проєкту, вміти подавати заявки, проявляти певну самостійність.


3. Marketing Affiliate Specialist до MacPaw


Українська продуктова компанія MacPaw шукає Marketing Affiliate Specialist: орієнтовану на результат людину з 2-3 роками досвіду у партнерському маркетингу, просунутою англійською та сильними комунікативними навичками.  Крім типових офісних плюшок, у MacPaw є два антистресові коти! 


4. Менеджер підтримки клієнтів до LABA 


Школа онлайн-освіти LABA шукає відповідального та уважного менеджера підтримки клієнтів, який може заспокоїти навіть дуже незадоволеного клієнта і зацікавлений у EdTech. Зарплата 4000-6000 грн з можливістю перегляду кожні півроку, зайнятість 4-6 годин на день.


5. Customer Support Representative до Livingston Research


EdTech-компанія Livingston Research шукає представників служби підтримки клієнтів з гарною письмовою та усною англійською, які не проти двічі на тиждень працювати у нічні зміни. Спілкування з клієнтами виключно у текстовому режимі, жодних дзвінків. Зарплата від $650 та бонуси за продуктивність.


6. Web designer до Digital Chain 


Міжнародне маркетингове агентство Digital Chain шукає вебдизайнера у свій креативний департамент. Там працюють фантазери без гальм, чиї сміливі ідеї не мають кордонів — тільки KPI клієнтів. Потрібно буде займатися розробкою макетів лендингів, спецпроєктів, сайтів та вебсторінок. 


7. Internal Communications Manager до Wix 


Провідна платформа з розробки на основі хмарних рішень Wix шукає менеджера з внутрішніх комунікацій — стратегічного комунікатора, орієнтованого на результат. Потрібно вільно володіти письмовою та усною англійською, бути гнучким та веселим.


8. Leadgenerator до Artkai


Продуктове агентство Artkai шукає лідогенератора з поглибленою англійською. Основними завданнями буде пошук та комунікація з потенційними клієнтами (кампанії електронною поштою та у Linkedin, спілкування в реальному часі). Є можливість продовжити працювати віддалено навіть після карантину.


9. SEO Specialist для Gemini до MacPaw


Програма для iOS Gemini Photos шукає фахівця з SEO з досвідом успішних SEO-стратегій та поглибленою англійською. Досвід у контент-проєктах з нуля буде плюсом. У MacPaw сучасний офіс з двома котиками.  


10. Фінансовий менеджер до Kyiv Academy of Media Arts 


Kyiv Academy of Media Arts шукає фінансового менеджера. Кандидатам важливо мати досвід роботи від 4 років на позиції бухгалтера, вміти працювати у програмах 1C та Medoc і розумітися на спрощеній системі оподаткування. Шукають відповідальну і уважну людину, яка готова до роботи у творчій команді.

Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся! 

Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.ua/jobs-search/ 

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: