fbpx

10 найпопулярніших вакансій тижня

Редакція Пт., 13.11.20 Новини

Які наші вакансії в Києві та віддалено виявилися найпопулярнішими цього тижня? Зібрали 10 крутих пропозицій, на які варто відгукнутися, поки це не зробили інші 🙂


1. Сценарист до АмоМедіа 


Найбільший медіа проєкт в Україні АмоМедіа (проєкт ІТ-компанії Genesis) шукає талановитого і креативного сценариста у відео-команду. Потрібен рівень англійської не нижче B2 і досвід у написанні сценаріїв до фільмів (короткометражних і повнометражних), серіалів, телешоу, відео для ютуб-каналів від 1 року. 


2. Marketing Intern до WaveUp 


Глобальна консалтингова компанія WaveUp шукає молодого енергійного стажера з бажанням вчитися та розвиватися в роботі з міжнародними проєктами. Після 2-місячного стажування є можливість влаштуватися у штат і працювати віддалено. 


3. Business Operation Manager до Nerov Co (віддалено) 


E-commerce бізнес Necov Co шукає операційного менеджера: системного, з критичним мисленням та без страху помилятися. Робота повністю віддалена, зарплата 600-800$. 


4. Комунікаційний менеджер до The Aspen Institute Kyiv 


Аспен Інститут Київ шукає комунікаційного менеджера, який хоче взяти на себе керівництво проєктами та має бажання реалізувати та розробити стратегію бренду організації. Потрібно мати щонайменше 3 роки досвіду роботи менеджером з комунікацій, PR або маркетингом або у відповідній галузі.


5. SMM менеджер до Vector


Незалежне медіа про креативну економіку, бізнес та технології Vector шукає SMM менеджера, який має досвід роботи в SMM або комунікаціях, знає, як зробити контент вірусним та вміє працювати з нативними інструментами різних майданчиків: AR-ефектами, ботами тощо. 


6. Особистий асистент керівника організації Національного офісу УАЛ 


Українська академія лідерства шукає шукає людину, яка стане підсиленням для керівника організації та команди Національного офісу УАЛ. Потрібен досвід роботи особистим асистентом керівника, англіська на рівні Upper-Intermediate, поглиблені знання Microsoft Word, Excel, PowerPoint, Microsoft Outlook, досвід роботи в 1С та вміння працювати з документацією.


7. Проєктний менеджер до Малої академії наук України


Мала академія наук України шукає відповідального та проактивного проєктного менеджера з вищою освітою, додатковими курсами у сфері управління проєктами і бажано досвідом роботи у великій системній компанії. 


8. Account manager до Hashtag 

Комунікаційне агентство HASHTAG в пошуках акаунт-менеджера на повний день. Людина на цій посаді надихає команду та підтримує клієнта, організовує всі процеси та тримає руку на пульсі SMM-трендів, розуміється на креативі та вміє читати медіаплани. Стати хорошим менеджером непросто, тому в компанії готові запрошувати таланти та допомагати їм розвиватися.


9. Event Manager/ Project до Web Academy (віддалено)


Міжнародна ІТ-компанія Web Academy, що займається організацією івентів у сфері ІТ, шукає івент/проджект менеджера, який знає, як запускаються вебінари, як пов’язати zoom та yotube, як знаходити спікерів і багато іншого. Важливо добре володіти англійською, оскільки частина івентів англомовна. 


10. Community Manager до IAMPM (Одеса або віддалено) 


Лабораторія нетехнічної онлайн-освіти IAMPM шукає ком’юніті-менеджера, який допомагатиме студентам знайти роботу своєї мрії. Буде перевагою досвід роботи ейчаром, рекрутером, ресерчером від 1 року. Працювати можна у офісі в Одесі або віддалено.

Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся! 

Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.ua/jobs-search/ 

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: