fbpx

10 найпопулярніших вакансій тижня

Редакція Пт., 14.08.20 Новини

Які наші вакансії в Києві та віддалено виявилися найпопулярнішими цього тижня? Зібрали 10 крутих пропозицій, на які варто відгукнутися, поки це не зробили інші 🙂


1. Адміністратор навчального процесу до Ukrainian Film School Kids Teens 


Дитяча кіношкола Ukrainian Film School Kids Teens шукає адміністратора: не важливо, хлопця чи дівчину, важливо бути готовим проявляти ініціативність і креативність в будь-яких задачах. Робота 5 днів на тиждень з 13:00 у стильному офісі на території найбільшої кіностудії у Східній Європі FILM.UA.


2. Контент-менеджер/ка до Projector 


Найбільша Creative & Tech школа України Projector шукає контент-менеджера/ку: досвідченого автора текстів з досвідом у журналістиці або SMM/PR-сфері. Досвід роботи з текстами на технічну тематику буде плюсом. 


3. SMM-copywriter (віддалено) до Prometheus 


Найбільша платформа онлайн-навчання в Україні шукає SMM-копірайтера/ку: людину, яка має успішний досвід роботи в сфері SMM та копірайтингу, натхненно пише українською і без проблем зможе перекласти статтю з англійської. Вакансія передбачає повну зайнятість, віддалену роботу. 


4. Адміністратор до мовної школи Letterz School 


Сучасна школа іноземних мов та підготовки до ЗНО та ДПА Letterz School шукає адміністратора, який/а володіє комунікативними, адміністративними навичками, любить дітей, обожнює спілкування із підлітками, а також вміє виконувати декілька задач одночасно. Є дві філії — на ВДНГ та на Борщагівці. 


5.  Internal Communications Manager до Wix 


Провідна платформа з розробки на основі хмарних рішень Wix шукає менеджера з внутрішніх комунікацій — стратегічного комунікатора, орієнтованого на результат. Потрібно вільно володіти письмовою та усною англійською, бути гнучким та веселим.


6. Customer Support Representative до Livingston Research


EdTech-компанія Livingston Research шукає представників служби підтримки клієнтів з гарною письмовою та усною англійською, які не проти двічі на тиждень працювати у нічні зміни. Спілкування з клієнтами виключно у текстовому режимі, жодних дзвінків. Зарплата від $650 та бонуси за продуктивність.


7. SMM Assistant до Quadrate 28


Група компаній Quadrate 28 шукає людину, яка хоче разом з ними увірватися у SMM. Потрібно буде заповнювати звіти по проєктах, комунікувати зі студентами в чатах та модерувати сторінки у соцмережах. Наразі команда працює віддалено.


8. Менеджер/ка з цифрових комунікацій до Центру економічної стратегії 


Неурядовий дослідницький центр «Центр економічної стратегії» шукає людину, яка розділяє цінність економічної свободи і буде щаслива поширювати її через комунікаційні канали. Вакансія передбачає можливість як повної, так і часткової зайнятості, а також можливість працювати віддалено. 


9. Журналіст/автор (freelance) до LABA 


Платформа онлайн-освіти LABA шукає журналіста/автора з відповідним бекграундом від 1 року, який не зриває дедлайни і адекватно реагує на критику. Навантаження — 8-10 статей на місяць, гонорар 1000-2000+ грн за статтю.


10. Customer Care Expert – English до Wix 


Провідна платформа з розробки на основі хмарних рішень Wix шукає експерта з обслуговування клієнтів, який пише і розмовляє англійською та має хоча б рік досвіду у обслуговуванні клієнтів у будь-якій галузі. 

Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся! 

Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.ua/jobs-search/ 

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: