fbpx

10 найпопулярніших вакансій тижня

Редакція Пт., 16.10.20 Новини

Які наші вакансії в Києві та віддалено виявилися найпопулярнішими цього тижня? Зібрали 10 крутих пропозицій, на які варто відгукнутися, поки це не зробили інші 🙂


1. Account Manager до Glowberry 


Креативна компанія Glowberry, що створює анімаційний міжнародний контент Brave Bunnies, шукає Account Manager/Junior Brand Manager. Основна робота — це координувати реалізації бренд стратегії компанії, тож треба мати досвід на позиції аккаунт менеджера у рекламній агенції або у маркетинг відділі міжнародної FMCG / IT-компанії.

2. Media buyer до Boosta


Мультипродуктова ІТ-компанія Boosta шукає досвідченого Media byer в Social Discovery нішу. Потрібен досвід закупки та монетизації трафіку на західних ринках. Про те, як працюється в Boosta, ми розповідали тут


3. L2 Support Specialist до Vimeo 


Продуктова компанія Vimeo шукає L2 Support Specialist (Contributor Platform). Потрібно мати від 2 років досвіду у службі підтримки клієнтів та/або акаунт менеджменті корпоративних клієнтів, графік роботи — вівторок-субота з 9/10 до 18/19. Обіцяють, що політика компанії — жодних овертаймів. Зараз працюють віддалено. 


4. Talent Acquisition Specialist до Genesis


Глобальна продуктова ІТ-компанія Genesis шукає спеціаліста по залученню талантів з щонайменше 1 роком досвіду в підборі ІТ-персоналу на технічні та нетехнічні посади та досвідом проведення співбесід.


5. Редактор до Малої академії наук 


Мала академія наук шукає редактора у власне видавництво. Це має бути людина з вищою філологічною/редакторською освітою, досконалим знанням української мови, зокрема змін у правописі, та знанням відповідних ДСТУ. Колектив дружній, зарплата біла, до творчих ідей усі відкриті. 


6. Project manager до tvlab 


Продакшен tvlab шукає проєктного менеджера у відділ роботи з діджитал контентом. Ця людина стане зв’язуючою ланкою між компанією та клієнтами. Досвід роботи у діджитал агенції або постпродакш, моушн студіях обов’язковий. Працювати в офісі біля метро Олімпійська. 


7. Sales & Support менеджер до Projector


Команда Projector шукає відповідального і дисциплінованого Sales & Support менеджера: 100% командного гравця, який знає англійську хоча б на рівні Intermediate. Зарплата на старті 15 000 грн, з другого місяця переглядають. 


8. Assessment and Development Specialist до iDeals Solutions 


Міжнародна компанія B2B SaaS компанія iDeals Solutions шукає Assessment and Development Specialist. Потрібно володіти англійською на рівні С1, мати досвід роботи у сферах управління персоналом 1+ років та добре знати Google Tools / MS Office.


9. Редактор текстів / копірайтер до Unit School of Business


Школа бізнеса для підприємців та їхніх команд шукає того, хто візьме на себе текстовий контент школи: статті, листи для розсилок, пости у соцмережах, тексти для промосторінок та сайту. Потрібно мати досвід роботи у онлайн-ЗМІ редактором або автором. Зарплата 20-35 тисяч гривень.  


10. Адміністративний асистент до ГО «Простір Гідності» 


ГО «Простір Гідності» шукає адміністративного асистента з досвідом на посаді від 6 місяців: лагідну, стресостійку людину з відмінними навичками роботи з комп’ютером. Працевлаштування офіційне, графік чіткий з 9 до 18, у період навчальних заходів офлайн — триразове харчування (2-3 тижні на місяць). 

Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся! 

Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.ua/jobs-search/ 

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: