fbpx

10 найпопулярніших вакансій тижня

Редакція Сб., 19.09.20 Новини

Які наші вакансії в Києві та віддалено виявилися найпопулярнішими цього тижня? Зібрали 10 крутих пропозицій, на які варто відгукнутися, поки це не зробили інші 🙂


1. Customer Support Representative (Київ) до Livingston Research 


EdTech-компанія Livingston Research шукає Customer Support Representative, які володіють письмовою та усною англійською на рівні Advanced та готові двічі на тиждень працювати у нічні зміни. Зарплата від 650$ + бонуси. 


2. Junior комунікаційник до Освіторії 


Громадська спілка «Освіторія» шукає молодшого комунікаційника, який буде допомагати втілювати комунікаційну стратегію для різних проєктів «Освіторії». Потрібно грамотно писати і любити це і бути готовим розбиратися і робити, навіть якщо чогось не знаєте. Профільна освіта і досвід бажані, але не обов’язкові. 


3. Менеджер(ка) з продажу нативної реклами до Happy Monday 


Продовжуємо шукати менеджера/ку з продажу нативної реклами, щоб наповнити життя редакції цікавими нативними проєктами, а наш бюджет — грошима від їхнього продажу. Потрібно мати глибоке розуміння, як працює і заробляє медіа, та мати досвід роботи на аналогічній посаді від 1 року.


4. Administrative Assistant до Chemonics International Inc. 


Шукають адміністративного асистента для проєкту USAID «Демократичне управління на сході». Потрібно мати принаймні два роки відповідного досвіду діловодства, бухгалтерії, фінансового управління та / або бухгалтерського обліку, бажано у проєктах, що фінансуються USAID.


5. Business & Personal Assistant до Grintern (віддалено з Києва, часткова зайнятість)


Платформа з пошуку молодих спеціалістів Grintern шукає бізнес та особистого асистента з досвідом навчання/роботи за кордоном та вільною англійською. Робота віддалена, але варто жити у Києві або передмісті, щоб мати можливість приїхати у разі потреби. 


6. Digital-маркетолог до MC.today (віддалено) 


Онлайн-медіа MC.today шукає діджитал-маркетолога з досвідом від 3-х років і успішними кейсами, якому подобається працювати у режимі тисячі проєктів та ідей. Робота віддалена, кияни можуть працювати у коворкінгу. 


7. Educational Project Specialist до Genesis 


Глобальна продуктова ІТ-компанія Genesis шукає талановитого Educational Project Specialist, який буде допомагати організовувати внутрішні і зовнішні освітні проєкти «під ключ». Прикладами таких заходів є Genesis IT School, Genesis Marketing Case, Genesis & KSE Product School. Знадобиться досвід у організації проєктів від 1 року, навички SMM та копірайтингу. 


8. Менеджер по роботі з клієнтами до «Бизнес-Линк»


Освітня компанія «Бизнес-Линк» шукає менеджера по роботі з клієнтами для організації освітніх поїздок до Великої Британії. Зарплата від 13 000 грн + комісійні, відрядження до Великої Британії, є можливості для кар’єрного зростання.


9. PR Manager до Competera (віддалено)


Нейромережева платформа розумного ціноутворення Competera шукає піар-менеджера. Потрібно мати від 2-х років релевантного досвіду (бажано з B2B SaaS/стартапами) та володіти англійською на рівні Advanced. 


10. Менеджер(ка) з розвитку партнерських зв’язків Мережі DOCU/CLUB у ГО «Докудейз» 


Некомерційний та неполітичний проєкт «Мережа DOCU/CLUB» шукає менеджера/ку з розвитку партнерських зв’язків з організаційними здібностями, вмінням вести ділове листування, навичками роботи з оргтехнікою та готовністю їздити у відрядження Україною. 

Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся! 

Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.ua/jobs-search/ 

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: