fbpx

10 найпопулярніших вакансій тижня

Редакція Чт., 20.08.20 Новини

Які наші вакансії в Києві та віддалено виявилися найпопулярнішими цього тижня? Зібрали 10 крутих пропозицій, на які варто відгукнутися, поки це не зробили інші 🙂


1. SEO Specialist (Linkbuilder) до DexDigital


Продуктова ІТ-компанія DexDigital шукає лінкбілдера, який хоче розвиватися як SEO-спеціаліст. Важливо мати базові знання про SEO та володіти англійською на рівні Upper-Intermediate і вище. Робота у офісі в Києві.


2. Customer Support Specialist до HealthJoy 


Додаток HealthJoy, який допомагає людям бути більш проінформованими та впевненими у прийнятті рішень, що стосуються здоров’я, шукає спеціаліста з підтримки клієнтів. Важливо володіти англійською на рівні Upper-Intermediate і мати відмінні комунікативні навички. Графік роботи 5/2 з 15:30 до 24:00.


3. Students Interviewer до Mate Academy 


Сучасна онлайн-академія ІТ професій Mate Academy шукає Students Interviewer для проведення онлайн інтерв’ю з абітурієнтами. Офіс у центрі Києва, обіди за рахунок компанії, необмежена кількість днів відпустки. Якщо ви не з Києва, дають бонус на переїзд. 


4. SMM Assistant (віддалено) до Quadrate 28 


Група компаній Quadrate 28 шукає SMM Assistant для комунікації з клієнтами у чатах та заповнення щотижневих звітів по проєктах. Потрібно мати досвід у SMM від 8 місяців та цікавитися рекламними трендами. Наразі робота віддалена. 


5. Редактор/-ка до bit.ua 


Онлайн-медіа bit.ua шукає класного/-у редактора/-ку в штат, який/-а поділяє цінності видання, поважає правила та готовий/-а писати на різні теми – від сексу до культури, від наукпопу до соціальних проєктів та екології. Потрібно мати досвід у журналістиці, дружити із текстами та розуміти особливості контенту в діджітал-епоху.


6. Art Teaching Assistant до Pechersk School International 


Pechersk School International шукає асистеста викладача образотворчого мистецтва. Це тимчасова позиція на 1 рік. Потрібно добре володіти англійською і бути готовим до взаємодії з учнями, батьками та усім колективом. Зарплата від 14 000 грн, графік з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00. 


7. Менеджер з продажу (віддалено) до IAMPM


Лабораторія нетехнічної онлайн-освіти IAMPM шукає менеджера з продажу в Одесі або віддалено. Потрібно бути комунікабельним, цілеспрямованим, відповідальним і з почуттям гумору.  


8. Administrative Assistant (recruitment team) до Genesis


У команду Talent Acquisition & Employer Branding Genesis шукають проактивного аналітика, який буде працювати з ATS-системою для оптимізації та ще ефективнішого процесу роботи з кандидатами. Потрібен високий рівень володіння Excel та англійська на рівні Upper-Intermediate. 


9. Marketing Searcher до REACT 


REACT шукає відповідального і амбітного студента-заочника (бажано з технічних спеціальностей) для роботи на повний робочий день. Досвід роботи не потрібен, усьому навчать. Що дійсно важливо, так це англійська на рівні В2. Графік роботи з 9 до 19-ї. 


10. Бізнес-консультант до «Бизнес-Конструктор» 


Освітньо-консалтингова компанія «Бізнес-Конструктор» шукає бізнес-консультанта з відповідним досвідом від 2-х років, гарними навичками переговорів та вмінням дивувати якістю та швидкістю роботи. Кажуть, що команда, офіс і СЕО просто мрія. 

Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся! 

Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.ua/jobs-search/ 

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: