fbpx

10 найпопулярніших вакансій тижня

Редакція Пт., 20.11.20 Новини

Які наші вакансії в Києві та віддалено виявилися найпопулярнішими цього тижня? Зібрали 10 крутих пропозицій, на які варто відгукнутися, поки це не зробили інші 🙂


1. Customer Service Manager до Unit School of Business


Школа бізнесу для підприємців та їхніх команд Unit School of Business шукає спеціаліста у сервіс підтримки клієнтів — того, хто живе допомогою іншим. Потрібне вроджене вміння спілкуватися з людьми і бути на високій швидкості. 


2. Business Operation Manager до Nerov Co (віддалено) 


E-commerce бізнес Necov Co шукає операційного менеджера: системного, з критичним мисленням та без страху помилятися. Робота повністю віддалена, зарплата 600-800$. 


3. Копірайтер/Помічник маркетолога до IAMPM (віддалено)


Лабораторія нетехнічної онлайн-освіти IAMPM шукає копірайтера/помічника маркетолога, який вміє працювати з усіма видами текстів та дружить з Instagram та Facebook (хоча б на рівні користувача). Зарплата від 7000 грн + бонуси. 


4. Team Lead, Office for Administrative (Public) Services Reform до Agriteam Canada 


Група експертів направляється до Міністерства цифрової трансформації для впровадження реформи адміністративних послуг. Для цього проєкт SURGe шукає керівника групи з 5+ роками професійного досвіду в управлінні проєктами, консалтингу, управлінні та суміжних областях.


5. Продакт-менеджер онлайн-курсів до LABA (офіс або віддалено) 


Онлайн бізнес-школа Laba шукає продакт-менеджера онлайн-курсів з вільною англійською, який навчався або працював у США або інших англомовних країнах. Графік роботи — з 12:00 до 20:00, зарплата 800-1500$ (ставка + відсоток від обороту курсів). 


6. Content Marketing manager / SMM / PR до Web Academy (віддалено) 


ІТ-компанія Web Academy шукає контентщика / SMM-ника / піарника з досвідом успішного ведення проєктів та портфоліо. Потрібно вміти грамотно писати тексти, створювати контент, вміти керувати одночасно кількома проєктами. 


7. Менеджер освітніх програм до Української соціальної академії 


Українська соціальна академія шукає менеджера освітніх програм: людину з відмінними комунікативними та організаторськими навичками та розумінням сфери бізнесу та інновацій. Потрібно бути готовим до відряджень.


8. Digital Assistant до Humans&Robots


Американський стартап Humans&Robots шукає Digital Assistant, який буде виконувати ряд цифрових завдань для клієнтів із США та Західної Європи. Важливо володіти англійською на рівні В2-С1, є дві робочі зміни — з 13-ї до 21-ї та з 15-ї до 23-ї. Працювати з київського офісу компанії, віддалений формат не передбачений. 


9. Customer Excellence Consultant до The British Council in Ukraine 


The British Council in Ukraine шукає Customer Excellence Consultant з англійською на рівні В1, навичками аналітичного мислення та організаційними здібностями та володінням Excel. Офіційне працевлаштування, річна премія у вигляді 13-ї  і в окремих випадках 14-ї зарплати.


10. Junior Outreach Specialist (English or German language) до Jooble 


 Українська продуктова ІТ-компанія Jooble шукає Outreach Specialist. Основна задача – пошук релевантних майданчиків для взаємного обміну посиланнями, комунікація у лиcтуванні англійською або німецькою мовою. Важливо володіти мовою на розмовному рівні і бути готовим вчитися новому. 

Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся! 

Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.ua/jobs-search/ 

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: