fbpx

10 найпопулярніших вакансій тижня

Редакція Пт., 23.10.20 Новини

Які наші вакансії в Києві та віддалено виявилися найпопулярнішими цього тижня? Зібрали 10 крутих пропозицій, на які варто відгукнутися, поки це не зробили інші 🙂


1. Digital Assistant до Humans&Robots 


Стартап з Нью-Йорку Humans&Robots шукає 4-5 Digital Assistant в Києві, які дуже добре володіють англійською. Буде багато спілкування з керівництвом та роботи в онлайні: у пошті, соцмережах та з базами даних. 


2. Адміністратор – консультант в мовну школу Letterz School


Мовна школа Letterz School шукає адміністратора – консультанта з досконалою українською та досвідом у сфері спілкування з клієнтами та адміністративних послуг. Графік з 11 до 20 з понеділка по п’ятницю. 


3. Незалежний інженер до Chemonics International Inc. 


Chemonics International Inc. шукає незалежного інженера для контролю, моніторингу та дорадчих послуг для низки маломасштабних будівельних проєктів на кшталт відбудови, ремонту, відновлення існуючих будівель, встановлення модульних конструкцій і невеликого будівництва простих споруд на Сході України. 


4. Редактор текстів / копірайтер до Unit School of Business


Школа бізнеса для підприємців та їхніх команд Unit School of Business шукає того, хто візьме на себе текстовий контент школи: статті, листи для розсилок, пости у соцмережах, тексти для промосторінок та сайту. Потрібно мати досвід роботи у онлайн-ЗМІ редактором або автором. Зарплата 20-35 тисяч гривень.  


5. Ресечер до Terrasoft Ukraine


ІТ-компанія Terrasoft Ukraine шукає ресечера з досвідом роботи в HR від півроку. Потрібно буде швидко й ефективно знаходити резюме кандидатів на позиції різного рівня: від початківців до ТОП-менеджменту, проводити телефонні інтерв’ю, фіксувати результати в CRM-системі. Робота в офісі біля м. Деміївська. 


6. Копірайтер (проєктна робота, віддалено) до Reprezent 


Компанія Reprezent, що займається дизайном презентацій, шукає копірайтера для роботи над текстами слайдів та структурою презентацій. Потрібно знати англійську хоча б на рівні В2, оскільки частина клієнтів англомовна, і поважати дедлайни. 


7. Project manager до tvlab 


Продакшен tvlab шукає проєктного менеджера у відділ роботи з діджитал контентом. Ця людина стане зв’язуючою ланкою між компанією та клієнтами. Досвід роботи у діджитал агенції або постпродакш, моушн студіях обов’язковий. Працювати в офісі біля метро Олімпійська. 


8. Linkbuilder/Outreach Specialist (French/Italian) до Boosta 


Мультипродуктова ІТ-компанія Boosta шукає Linkbuilder/Outreach Specialist (French/Italian) з письмовою французькою або італійською на рівні Advanced та англійською на рівні Upper-Intermediate і досвідом гест-постингу. Про умови роботи і компанію більше розповідаємо тут


9. Регіональний/а координатор/ка програми «Transparent Cities/Прозорі міста» до Transparency International Ukraine 


Трансперенсі Інтернешнл Україна шукає регіональних координаторів, які будуть здійснювати оцінку підзвітності міст в рамках реалізації проєкту «Онлайн-платформа TransparentCities: взаємодія громадянського суспільства та органів місцевого самоврядування для кращої підзвітності та належного врядування». Зайнятість близько 15 годин на тиждень. 


10. Sales Manager до VisionMinds International (Київ, віддалено) 


Міжнародна e-commerce компанія VisionMinds International шукає менеджера з продажу для віддаленої роботи в Києві. Потрібно мати відмінні навчики письмового та усного спілкування та досвід у продажу від 1 року. Робота віддалена, але важливо знаходитися у Києві. 

Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся! 

Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.ua/jobs-search/ 

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: