fbpx

10 найпопулярніших вакансій тижня

Редакція Пт., 25.09.20 Новини

Які наші вакансії в Києві та віддалено виявилися найпопулярнішими цього тижня? Зібрали 10 крутих пропозицій, на які варто відгукнутися, поки це не зробили інші 🙂


1. Academic Director Assistant (Primary school) до WORLD SCHOOL 


Мережа ліцензованих міжнародних шкіл WORLD SCHOOL шукає помічника академічного директора початкової школи. Потрібно мати міжнародні сертифікати, що підтверджують високий рівень англійської, і досвід викладання від трьох років. 


2. Комунікаційний/а менеджер/ка до Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти 


Держмистецтв шукає комукаційника з вільною українською, російською та англійською, досвідом роботи у сфері SMM чи копірайтингу та вмінням користуватися графічними програмами Adobe. Робота у офісі в районі майдану Незалежності. 


3. Digital Marketing Manager до IKnow English School 


Прогресивна школа англійської мови IKnow English School шукає діджитал-маркетолога з почуттям гумору і гострим бажанням стати частиною чогось крутого. Потрібно знати основи SEO-оптимізації, розуміти, як працює SMM, мати досвід роботи з рекламними кабінетами та інструментами аналітики. Робота у Дніпрі або віддалено, зарплата висока + Health&Beauty компенсація. 


4. Контент-менеджер/ка до Projector 


Масштабний освітній проєкт Projector шукає контент-менеджера/ку, щоб будувати та втілювати SMM-стратегію для різних соціальних мереж та створювати контент для сайту відеобібліотеки. Треба мати відповідний досвід, вміти швидко вигадувати підводки до публікацій і за потреби вміти розібратися у будь-якій темі. 


5. Куратор навчальних програм (Client Service Manager) до Web Academy 


Міжнародна ІТ-компанія Web Academy шукає відповідального за клієнтський сервіс компанії. Потрібно мати досвід роботи з клієнтами та вміти вирішувати конфліктні ситуації тут і зараз. Робота в крутому офісі на території UNIT.City. 


6. Аніматор до Музею науки МАН 

Музей науки шукає аніматора для супроводу груп дітей у музеї. Потрібно буде розповідати про експонати, створювати атмосферу допитливості та зацікавленості. Можна працювати повний або неповний робочий день.


7. Керівник відділу комунікацій і маркетингу до Новопечерської школи


Новопечерська школа шукає керівника відділу комунікацій, який розуміється у діджитал комунікаційних стратегіях, піарі та має розвинені ділові та комунікативні навички. Заробітна плата від 30 000 грн, локація в 7 хвилинах від метро Дружби Народів і чудові бенефіти співробітникам.


8. Communications Officer до World Wide Fund for Nature Ukraine (WWF Україна) 


Найбільша в світі природоохоронна організація WWF шукає фахівця з комунікацій для розробки та підтримки комунікаційної стратегії. Потрібно мати відповідний досвід у комунікаціях, піарі або маркетинг та розділяти місію WWF.


9. Administrative Assistant до Marchenko Partners


Юридична фірма Marchenko Partners шукає адміністратичного асистента з вільною англійською та відмінними комунікативними навичками. Працювати будете у комфортному офісі в самому центрі міста, зарплата конкурентна, медичне страхування забезпечують. 


10. Business Development Manager до Yalantis 


Продуктова ІТ-компанія Yalantis шукає менеджера з розвитку бізнесу, який має 2+ років досвіду у прямих продажах, просунуту англійську та досвід роботи у CRM-системах. На цій роботі отримаєте індивідуальний план розвитку, наставника, уроки англійської з носіями мови, великі компенсаційні та соціальні пакети. 

Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся! 

Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.ua/jobs-search/ 

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: