fbpx

10 найпопулярніших вакансій тижня

Редакція Пт., 28.08.20 Новини

Які наші вакансії в Києві та віддалено виявилися найпопулярнішими цього тижня? Зібрали 10 крутих пропозицій, на які варто відгукнутися, поки це не зробили інші 🙂


1. Students Interviewer до Mate Academy 


Сучасна онлайн-академія ІТ професій Mate Academy шукає Students Interviewer для проведення онлайн інтерв’ю з абітурієнтами. Офіс у центрі Києва, обіди за рахунок компанії, необмежена кількість днів відпустки. Якщо ви не з Києва, дають бонус на переїзд. 


2. SEO Specialist (Linkbuilder) до DexDigital


Продуктова ІТ-компанія DexDigital шукає лінкбілдера, який хоче розвиватися як SEO-спеціаліст. Важливо мати базові знання про SEO та володіти англійською на рівні Upper-Intermediate і вище. Робота у офісі в Києві.


3. Проєктний/а менеджер/ка для координації проєктів до Transparency International Ukraine


Transparency International Ukraine шукає проєктного/у менеджера/ку з досвідом на аналогічній посаді від 1 року та навичками ведення документообігу. Тривалість проєкту: серпень 2020 — березень 2021 року, з можливістю продовження співпраці в рамках іншого проєкту.


4. Викладач англійської мови до Letterz School 


Сучасна школа іноземних мов та підготовки до ЗНО/ДПА Letterz School шукає викладача англійської мови: активного, життєрадісного та закоханого у англійську мову. Потрібно буде проводити групові заняття для школярів, speaking та відеоклуби. Можлива повна та часткова зайнятість.


5. B2B Lead Gen &Sales Manager до TryMetric 


IT-компанія TryMetric шукає фахівця, який допоможе створити нові, взяти на себе існуючі та керувати всіма своїми потенційними клієнтами всередині CRM. Важливо: ви не будете здійснювати жодних дзвінків з продажу. Ви просто будете плекати потенційних клієнтів, відстежувати послідовність продажу, стежити за цим і організовувати зустрічі для менеджера. 


6. Ком’юніті-менеджер/ адміністратор документального онлайн-проєкту до БО «Меморіал Голокосту “Бабин Яр”» 


Благодійний фонд «Меморіал Голокосту “Бабин Яр”» оголошує вакансію ком’юніті-менеджера/адміністратора документального онлайн-проєкту «Розмова». Шукають людей, які фактично проживають в різних містах та селищах України та можуть працювати на результат віддалено.


7. Менеджер по роботі з британськими партнерами до Business-Link 


Освітня агенція Business-Link шукає менеджера по роботі з британськими партнерами, який має досвід роботи у продажу або у клієнтському сервісі від 1 року та вільно володіє англійською. Зарплата від 13 000 грн + % з продажу та відрядження до Великої Британії. 


8. Адміністратор навчального процесу до Ukrainian Film School Kids Teens 


Дитяча кіношкола Ukrainian Film School Kids Teens шукає адміністратора. Стать неважлива, важливо проявляти ініціативність і креативність в будь-яких задачах, бути відповідальним та мати високий рівень комунікативних навичок. Робочий день починатиметься о 13:00. 


9. Sales Development Representative до Yalantis 


ІТ-компанія Yalantis шукає представника відділу продажу. Ніяких холодних дзвінків і холодних розсилок електронною поштою! Важливо мати 2+ років досвіду у прямих продажах та досвід роботи з CRM-системами. 


10. Administrative Assistant (recruitment team) до Genesis


У команду Talent Acquisition & Employer Branding Genesis шукають проактивного аналітика, який буде працювати з ATS-системою для оптимізації та ще ефективнішого процесу роботи з кандидатами. Потрібен високий рівень володіння Excel та англійська на рівні Upper-Intermediate. 

Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся! 

Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.ua/jobs-search/ 

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: