fbpx

10 найпопулярніших вакансій тижня

Редакція Пт., 31.07.20 Новини

Які наші вакансії в Києві виявилися найпопулярнішими цього тижня? Зібрали 10 крутих пропозицій, на які варто відгукнутися, поки це не зробили інші 🙂


1. Internal Communications Manager до Wix 


Провідна платформа з розробки на основі хмарних рішень Wix шукає менеджера з внутрішніх комунікацій — стратегічного комунікатора, орієнтованого на результат. Потрібно вільно володіти письмовою та усною англійською, бути гнучким та веселим.


2. Corporate Communications Manager до P&G


Компанія P&G шукає менеджера з корпоративних комунікацій. Потрібен досвід у сфері піару, корпоративної та бренд-комунікації, журналістики чи зв’язків з громадськістю. Вільне володіння українською та англійської обов’язкове. 


3. Інтерпретатор інтерактивно-наукового простору до Музею науки


Вакансія для студентів останніх курсів та випускників вишів. Мала академія наук України в пошуках енергійної та креативної молоді, яка зацікавлена в популяризації науки. Працювати потрібно буде у новому інтерактивному науково-освітньому просторі «Музей науки» на ВДНГ. 


4. Senior SMM Specialist / Lead до MacPaw 


Українська продуктова компанія MacPaw шукає Senior SMM Specialist для одного зі своїх продуктів. Потрібно мати три роки досвіду у діджитал маркетингу, з них два роки — у SMM, вільно писати англійською, російською та українською, мати досвід створення різних типів контенту та роботи з Google Analytics. Крім типових офісних плюшок, у MacPaw є два антистресові коти! 


5. Project and Communications Officer Sturgeon до WWF Ukraine 


WWF Україна шукає Project and Communications Officer, який буде сприяти місії WWF в цілому та реалізації проєкту «Успішне переслідування злочинів проти дикої природи в Європі» в Україні. Важливі непогана англійська, економічна, соціальна або екологічна освіта та обізнаність у природоохоронній діяльності.


6. Junior Linkbuilder до TRIONIKA (Київ)


Компанія з генерації та монетизації трафіку TRIONIKA шукає лінкбілдера. Досвід роботи не потрібен, усьому навчать. Потрібно лише бути вмотивованим, критично мислити і добре володіти англійською. Зарплата від 400$ і вище. 


7. Email Marketing Specialist до MacPaw 


Українська продуктова компанія MacPaw шукає імейл-маркетолога з досвідом у сфері від 2-х років та досвідом роботи з Google Analytics, HTML та проведення A/B тестування. Працювати у крутому офісі з двома антистрес-котами. 


8. Асистент/ка для керівництва агентства до Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти 


Держмистецтв шукає асистента для керівництва агентства. Ця робота для вас, якщо ви впевнено управляєте декількома інформаційними потоками, одночасно призначаєте зустрічі і готуєте документи, ведете офісний календар та завжди оптимістично налаштовані. 


9. Financial Controller до The Good Plastic Company


Міжнародна компанія, що сприяє вирішенню проблеми пластикових відходів, шукає фінансового контролера з 1-3 роками досвіду у галузі бухгалтерського обліку / аудиту / аналітики, сильними аналітичними та комунікативними навичками та готовністю освоїти QuickBooks в Інтернеті. 


10. Маркетинг-менеджер до Fozzy Group 


Торговельно-промисловий комплекс Fozzy Group шукає маркетинг-менеджера з досвідом ведення рекламних кампаній, проєктів у соцмережах, навичками організації знімальних процесів та досвідом у цій сфері у банківському напрямі. Офіс на проспекті Павла Тичини, 1В, з корпоративним розвезенням від метро. 

Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся! 

Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.ua/jobs-search/ 

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: