fbpx

10 найпопулярніших вакансій тижня

Редакція Сб., 03.10.20 Новини

Які наші вакансії в Києві та віддалено виявилися найпопулярнішими цього тижня? Зібрали 10 крутих пропозицій, на які варто відгукнутися, поки це не зробили інші 🙂


1. Графічний дизайнер до 1DEA.me 


Команда, що створює дизайнерські подарунки (скретч карти Travel Map, скретч-постери #100справ, продукти для саморозвитку Dream & Do), шукає графічного дизайнера. Результати своєї роботи ви потім будете бачити у магазинах подарунків в Україні та світі. Офіс в районі метро Лук’янівська. 


2. Coordinator до Kyiv Academy of Media Arts 


Kyiv Academy of Media Arts шукає координатора дворічних освітніх програм. Потрібно мати 3+ роки досвіду роботи аккаунт-менеджером або проджект-менеджером, навички працювати з великою кількістю інформації та людей. Важливо бути креативною, сміливою, уважною і структурованою людиною, вміти організувати себе і свою роботу, контролювати багато процесів водночас. 

3. Business Writer до WaveUp 


Глобальна консалтингова фірма WaveUp шукає Business Writer з навичками письма, редактури та коректури англійською, портфоліо та досвідом вебпублікацій. Бюрократії нуль, графік гнучкий, офіс в центрі Києва. 


4. Customer Care Expert – Russian (з неділі по четвер) до WIX 


Провідна платформа для хмарних розробок WIX шукає експерта з обслуговування клієнтів, який вільно володіє російською та англійською мовами та може приєднатися до команди з неділі по четвер, працюючи вдома по неділях. Ніякого технічного досвіду не потрібно, усьому навчать.


5. Контент-менеджер/ка до Projector (офіс або віддалено) 


Масштабний освітній проєкт Projector шукає контент-менеджера/ку, щоб будувати та втілювати SMM-стратегію для різних соціальних мереж та створювати контент для сайту відеобібліотеки. Треба мати відповідний досвід, вміти швидко вигадувати підводки до публікацій і за потреби вміти розібратися у будь-якій темі. 


6. Редактор спецпроєктів до MC.today (віддалено) 


Онлайн-медіа MC Today шукає редактора спецпроєктів, який отримує величезне задоволення від якісного тексту і любить роботу редактора. Ідеальний бекграунд — від трьох років роботи редактором у медіа і портфоліо відредагованих текстів, якими ви пишаєтеся. 


7. Менеджер(ка) по роботі з бізнес-клієнтами до АТ ПроКредит Банк 


ПроКредит Банк шукає менеджера/ку по роботі з бізнес-клієнтами і готовий ламати стереотипи про роботу в банку. Тут не буде бюрократії, ієрархії та паперової роботи, а ще не зважають на диплом і відсутність досвіду. Достатньо закінчити 4 курс і знати англійську на рівні вище середнього, іншому навчать. 


8. Business Development Manager до Yalantis 


Продуктова ІТ-компанія Yalantis шукає менеджера з розвитку бізнесу, який має 2+ років досвіду у прямих продажах, просунуту англійську та досвід роботи у CRM-системах. На цій роботі отримаєте індивідуальний план розвитку, наставника, уроки англійської з носіями мови, великі компенсаційні та соціальні пакети. 


9. Дизайнер до IAMPM (віддалено)


Лабораторія нетехнічної онлайн-освіти IAMPM шукає дизайнера, який вміє працювати з Photoshop / Canva / Adobe Illustrator, дружить з Instagram та Facebook і хоче навчитися створювати якісні лендинги на Tilda. Робота віддалена, але якщо ви з Одеси, то можете відвідувати офіс.   


10. Менеджер з комплектації дизайн-проєктів до Roomers Interiors 


Шоурум правильного інтер’єру Roomers Interiors шукає менеджера з комплектації дизайн-проєктів, що вміє працювати з клієнтами і має досвід у сфері продажу меблів та світла. Випробувальний термін 1 тиждень, робота у салоні біля метро Палац Україна.

Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся! 

Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.ua/jobs-search/ 

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: