fbpx

10 найпопулярніших вакансій тижня

Редакція Сб., 31.10.20 Новини

Які наші вакансії в Києві та віддалено виявилися найпопулярнішими цього тижня? Зібрали 10 крутих пропозицій, на які варто відгукнутися, поки це не зробили інші 🙂


1. Middle/Senior Customer Support Representative до DexDigital


Продуктова компанія DexDigital шукає Middle/Senior Customer Support Representative для роботи з мультикультурними англомовними клієнтами. Жодних холодних дзвінків! Чекають на кандидатів з досвідом клієнтської підтримки/продажу на західних ринках та поглибленим рівнем англійської. 


2.  Копірайтер (проєктна робота, віддалено) до Reprezent 


Компанія Reprezent, що займається дизайном презентацій, шукає копірайтера для роботи над текстами слайдів та структурою презентацій. Потрібно знати англійську хоча б на рівні В2, оскільки частина клієнтів англомовна, і поважати дедлайни. 


3. Junior Motion Designer до tvlab


Продакшн tvlab шукає Junior Motion Designer, який володіє AE, AP, PS та має мінімальне портфоліо, яке дозволить зрозуміти рівень. Працювати у офісі біля метро Олімпійська. Вакансія передбачає виконання тестового завдання.


4. Операційний менеджер до Concepter (part-time)


Продуктова студія Concepter шукає операційного менеджера/адміністративного асистента, який допомагатиме команді у вирішенні щоденних задач: організовану, відповідальну людину з вільною російською та українською та англійською на рівні вище середнього. Працювати у офісі у інноваційному парку Unit City. 


5. Проєктний/а координатор/ка до Трансперенсі Інтернешнл Україна 


Transparency International Ukraine шукає проєктного/у координатора/ку з досвідом роботи на аналогічній посаді не менше 1 року та навичками ведення документообігу. Проєкт триватиме до березня 2021 року, але потім є можливість продовжити співпрацю на іншому. 


6. Продакт-менеджер онлайн-курсів до LABA 


Онлайн-бізнес школа Laba шукає продакт-менеджера онлайн-курсів — сильного, системного, ініціативного та такого, який швидко реагує на зміни. Потрібно критично та системно мислити. Зарплата 20 000-40 000 грн і вище, залежить від досвіду.


7. Digital Assistant до Humans&Robots 


Стартап з Нью-Йорку Humans&Robots шукає 4-5 Digital Assistant в Києві, які дуже добре володіють англійською. Буде багато спілкування з керівництвом та роботи в онлайні: у пошті, соцмережах та з базами даних. 


8. Рекрутер до Terrasoft Ukraine 


ІТ-компанія Terrasoft Ukraine шукає рекрутера, який досконало володіє техніками пошуку кандидатів у різних джерелах, особливо LinkedIn, знає, що таке nurturing-кандидатів і виявлення їх мотивації, та має досвід роботи з ATS. Працювати у комфортному офісі біля метро Деміївська. 


9. CMO до Unit School of Business 


Школа бізнесу для підприємців та їхніх команд USB.education шукає СМО, який підвищуватиме прибуток компанії та візьме під контроль весь маркетинг-напрям. Це має бути людина, для якої немає проблем — є задачі. Працювати у офісі в UNIT.City. 


10. Customer success manager до [isdgroup] 


Діджитал креативна агенція [isdgroup] шукає customer success manager на проєкт Merezha.com.ua. Буде перевагою досвід із незавершеним продуктом, на етапах, коли продукт ще потребував допрацювань зі сторони розробки. Офіс на Хрещатику у Пасажі. 

Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся! 

Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.ua/jobs-search/ 

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: