fbpx

Топ-10 найпопулярніших вакансій тижня у Києві

Редакція Сб., 01.12.18 Новини

Які наші вакансії в Києві виявилися найпопулярніші цього тижня? Зібрали топ-10 крутих пропозицій, на які варто написати прямо зараз, поки це не зробили інші!  
1. Проектний менеджер у стартап-інкубатор 1991

Вакансії в Києві
Стартап-інкубатор 1991 шукає проектного менеджера, який знає англійську на високому рівні, розуміє, як влаштовані стартапи, інкубатори / акселератори, має досвід взаємодії з дизайнерами та вміє підтримувати розмову через social media.

 

2. Marketing Communications Intern до Weblium

Вакансії в КиєвіWeblium – глобальна платформа зі створення сайтів від TemplateMonster – шукає Marketing Communications Intern з бажанням розвиватися у маркетингу й бізнес-девелопменті, з вільною англійською, організаторськими навичками, здатністю швидко навчатися і перемикатися між завданнями.

 

3. Project Manager до CAPS

Вакансії в Києві
Civil and political school (CAPS) шукає Project manager з досвідом роботи у проектному менеджменті від 2 років (у сфері освіти буде великою перевагою) та обов’язковим досвідом використання системи управління проектами.

 

4. Менеджер корпоративних освітніх програм у «Культурний Проект»

Вакансії в КиєвіОсвітня платформа «Культурний Проект» шукає менеджера корпоративних освітніх програм з досвідом у В2В продажах (від 2 років), досвідом створення та реалізації стратегії і бюджету, експертністю у комунікаціях чи маркетингу, а також вільною українською та англійською.

 

5. Офіс-менеджер до Live Animations

Вакансії в КиєвіМіжнародна IT-компанія Live Animations, яка розробляє продукти із доповненою реальністю (AR) для дітей, шукає офіс-менеджера, який любить дізнаватися щось нове, може впоратись зі складнощами і отримує задоволення від досягнутого результату.  

 

6. Асистент директора до Українського форуму благодійників

Український форум благодійників шукає асистента директора з повною вищою освітою (юридична буде перевагою), цікавістю до діяльності сектору благодійності в Україні, англійською на рівні не нижче Upper-Intermediate. Початок роботи – січень 2019.

 

7. Associate Account Strategist, GMS Sales у Google

Вакансії в Києві
Представництво Google в Україні шукає Associate Account Strategist, GMS Sales з досвідом роботи або стажування у продажах, клієнтській підтримці, акаунт-менеджменті, маркетингу або консалтингу та здатністю вільно писати і спілкуватися українською та англійською.

 

8. Content Manager до CAPS

Вакансії в Києві
Civil and political school (CAPS) шукає уважного, відповідального і надійного Content Manager з відмінними навичками комунікації та вирішення проблем, а також знанням англійської на рівні Upper-Intermediate і вище.

 


9. Асистент акаунт-менеджера (маркетолога) до EVO.company

Вакансії в КиєвіСім’я онлайн-маркетплейсів EVO.company шукає асистента акаунт-менеджера (маркетолога) на проект Prom.ua з бажанням навчатися і розвиватися у сфері маркетингу та електронної комерції, аналітичними навичками та комунікабельністю.  

10. Менеджер освітніх проектів у LABA

Вакансії в КиєвіМіжнародна освітня платформа LABA шукає менеджера освітніх проектів з досвідом в управління проектами (або сильним бажанням стати класним менеджером проектів), інтересом до освіти і розумінням трендів (що зайде / що не зайде).

 


Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому
Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся!

Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.com.ua/ua/jobs/

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: