fbpx

10 найпопулярніших вакансій тижня в Києві

Редакція Пт., 03.04.20 Новини

Вакансії у Києві є, багато пропозицій роботи віддалено. Зібрали 10 топових за переглядами пропозицій, на які варто відгукнутися, поки це не зробили інші 🙂


1. Public Relations Manager до iDeals Solutions Group 


iDeals Solutions Group шукає піар-менеджера, який має від 2 років досвіду у цій або суміжних галузях, відмінно володіє англійською, має досвід роботи з соцмережами та аналітичне мислення. Пропонують сучасний офіс з безкоштовними обідами та іншими плюшками. 


2. Youtube Assistant (remote) до Fabiosa Media


Продуктова IT-медіа компанія Fabiosa Media шукає Youtube Assistant, який займатиметься постингом відео на сайт. Потрібно мати досвід роботи з платформами YouTube та Facebook з боку пабліка. Робота віддалена, з графіком 15:00-00:00.   


3. Technical Support Engineer – Tier 2 (remote) до Helpware 


Глобальна аутсорсингова компанія Helpware шукає інженера технічної підтримки з вільною англійською та досвідом роботи у клієнтській підтримці від 1 року. Потрібно знати Java та SQL. Робота віддалена, у нічну зміну (1:00-00:00).  


4. Програмний менеджер (віддалено) до ID Institute of Development 


ID Institute of Development шукає програмного менеджера (віддалено), який буде разом з командою створювати бачення  та наповнення освітніх програм. Потрібно розуміти сучасний ринок освіти та володіти експертизою в галузі освітніх інновацій. 


5. SMM-manager до SKVOT 


Онлайн-школа кретивних індустрій SKVOT шукає SMM-менеджера, який має бекграунд у SMM або копірайтингу, працює швидко і чітко та адекватно реагує на критику. Зарплата 10 000 — 12 000 грн, залежно від досвіду, усі курси від SKVOT безкоштовно та інші плюшки. 


6. Customer Support Member (віддалено) до DexDigital


Продуктова ІТ-компанія DexDigital шукає Customer Support Member (віддалено). Потрібно мати досвід роботи з англомовними клієнтами, вільно говорити і грамотно писати англійською. Робота за змінами: 7:00 – 15:00; 15:00 – 23:00; 23:00 – 7:00 (дві нічні обов’язкові).


7. Essay writers (remote) до Devoltex 


ІТ-компанія Devoltex шукає авторів для віддаленої роботи. Потрібно бути відповідальними і знати англійську. Зайнятість часткова з вільним графіком, робота віддалена. Платять від 100 грн за текст у 280 слів. 


8. Youth Assistant до Фонду Народонаселення ООН в Україні UNFPA Ukraine 


UNFPA шукає асистента з освітою бакалавра, бажано в галузі державного управління, комунікацій, соціології, політичних та соціальних наук. Вміння редагувати фото- та відеоматеріали буде перевагою. Знання англійської не обов’язкове. 


9. Онофлайн креативний копірайтер до LABA

Платформа онлайн-освіти LABA шукає копірайтера, який вигадає нові формати і прокачає ті, що вже є. Потрібно знати, що болить в бізнеса і вигадувати ідеї, які захочеться шерити. Зарплата 20000-40000 грн. 


10. Копірайтер (віддалено) до Агенції розвитку локальних медіа «АБО» 


Агенція «АБО» шукає досвідченого копірайтера, який пише людською мовою, вміє швидко розібратися в темі та поважає дедлайни. Робота віддалена, навантаження адекватне, оплата за кількість знаків. 


Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся! 

Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.ua/jobs-search/

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: