fbpx

10 найпопулярніших вакансій тижня в Києві

Редакція Пт., 05.06.20 Новини

Які наші вакансії в Києві виявилися найпопулярнішими цього тижня? Зібрали 10 крутих пропозицій, на які варто відгукнутися, поки це не зробили інші 🙂


1. Packaging Designer (remote) до Plantifique 


Інноваційний бренд по догляду за шкірою Plantifique шукає дизайнера упаковки, який розробить новий дизайн для всієї продукції. Потрібно мати досвід подібної роботи від 1 року в індустрії краси, моди чи роздрібної торгової марки. 


2. Продюсер (менеджер освітніх проєктів) до LABA


Платформа онлайн-освіти LABA шукає менеджера освітніх проєктів: сильного, ініціативного, системного і такого, що швидко реагує на зміни. Зарплата 20 000 — 45 000 грн і вище. 


3. Учитель математики для молодших школярів (онлайн) до Онлайн-центру навчання школярів «Математик»


Вакансія онлайн-вчителя для тих, хто вміє пояснити предмет творчо і по-новому. Робота онлайн, розглядаються студенти. Зайнятість часткова, 20 годин на тиждень. Ставка 8000 грн + бонуси, виплачується двічі на місяць. 


4. Graphic Designer (remote) до Plantifique


Інноваційний бренд по догляду за шкірою Plantifique шукає графічного дизайнера, який володіє англійською та вже працював у сфері краси, догляду, моди чи роздрібної торгівлі. Потрібно бути готовим до багатозадачності і долучатися до різних проєктів. Робота віддалена, є доступ до Netflix, Spotify та інші плюшки. 


5. Linkbuilder (remote) до Apexmedia 


Продуктова компанія у сфері здорового способу життя та боротьби з залежностями Apexmedia (ринок США) шукає уважного до деталей лінкбілдера з відмінною письмовою англійською та навичками роботи у Excel, Word, CMS / HTML.


6. Content Writer до Uptech 


Українська продуктова студія Uptech шукає автора контенту. Потрібно мати досвід копірайтингу у ІТ-тематиці від 2 років, вільно володіти письмовою англійською та мати досвід роботи з SEO-контентом. Офіс у центрі міста, працевлаштування через ФОП, графік роботи максимально гнучкий.


7. Лидогенератор (remote) до IAMPM


Освітня платформа у сфері ІТ-менеджменту IAMPM шукає лідогенератора, який не боїться здійснювати по 30 дзвінків на день, вміє грамотно говорити та писати, слухати та чути співрозмовника та дуже хоче розвиватися у продажу.  


8. Graphic Designer до Live Animations


Міжнародна ІТ-компанія Live Animations шукає графічного дизайнера на проєкт тривалістю 1 місяць. Потрібно буде створювати матеріали для просування у соцмережах, створення презентацій тощо. Потрібно бути підкованим у Photoshop та добре володіти Illustrator, PowerPoint и Acrobat.


9. E-commerce Marketing Specialist (remote) до Plantifique


Інноваційний бренд по догляду за шкірою Plantifique шукає фахівця з e-commerce-маркетингу, який вільно володіє англійською та має досвід у цифровому маркетингу / електронній комерції від 2 років. Робота віддалена, але відвідати головний офіс у Барселоні радо запрошують. 


10. Куратор онлайн-курсів до LABA

Платформа онлайн-освіти LABA шукає куратора онлайн-курсів, який хоче працювати у сфері онлайн-освіти, критично та структурно мислить та вміє керувати багатьма різноплановими задачами без шкоди результату. Зарплата 10 000-16 000 грн і вище. 

Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся! 

Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.ua/jobs-search/ 

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: