fbpx

10 найпопулярніших вакансій тижня в Києві

Редакція Пт., 06.03.20 Новини

Які наші вакансії у Києві виявилися найпопулярнішими цього тижня? Зібрали 10 крутих пропозицій, на які варто відгукнутися, поки це не зробили інші 🙂

1. Onboarding Specialist – Customer Success до Attendify

Компанія Attendify, яка займається розробкою мобільних додатків для івентів, шукає спеціаліста, який працюватиме з клієнтами, які вперше знайомляться з Attendify. Потрібно володіти письмовою та усною англійською на рівні С1-С2 та мати досвід роботи у клієнтській підтримці або навчанні. 

2. Office Manager до Genesis Group

Глобальна продуктова ІТ-компанія Genesis шукає офіс-менеджера, який відповідально підходить до своєї роботи і виконує завдання «під ключ». Потрібно буде забезпечувати адміністративну підтримку офісу, ефективну комунікацію між співробітниками, прийом гостей і ведення офісного документообігу. Офіс, між іншим, просто мрія. 

3. Legal Advisor до ALCOR 

BPO-компанія Alcor шукає юридичного радника. Це можливість відкрити для себе українську ІТ-індустрію та отримати досвід роботи з компаніями з США, Великобританії, Ізраїлю та України. Потрібно мати вищу освіту у галузі права та непогано володіти англійською. 

4. Web-researcher (remote, part-time) до Reprezent

Компанія з дизайну презентацій Reprezent шукає Web-researcher для віддаленої роботи з завантаженням приблизно 15-20 годин на місяць. Потрібно мати аналітичний склад розуму і бути готовим постійно шукати та обробляти інформацію. 

5. Customer Success Manager до Attendify 

Компанія Attendify, яка займається розробкою мобільних додатків для івентів, шукає Customer Success Manager, який любить допомагати людям і хоче рости на перетині продажу та просування товарів. Потрібно вільно володіти англійською та бути готовим працювати з 13-ї до 21-ї з понеділка по п’ятницю. 

6. Project Assistant, Communications до IOM 

Міжнародна організація з міграції шукає асистента проєкту (комуніцікації), який вільно володіє англійською, українською та російською мовами. Знання румунської, сомалійської, вірменської, арабської або дарі / фарсі є перевагою.

7. SММ-менеджер до Kyiv Food Market 

Kyiv Foof Market шукає SMM-ника, який створюватиме і реалізовуватиме контент-стратегію для Kyiv Foof Market та «Молодості», працюватиме з лідерами думок та займатиметься інтернет-рекламою. 

8. Біздев до Projector Creative & Tech School 

Projector Creative & Tech School шукає бізнес-менеджера, що зможе зміцнити існуючі та побудує нові відносини школи з бізнесами та індустрією. Потрібно мати досвід 2+ років у біздеві / PR / HR.

9. Key Account Manager В2В Sales (бізнес-школи США та Європи) до МВА25 

Організатор івентів MBA25 шукає менеджера по роботі з ключовими клієнтами, який володіє англійською мовою на рівні Advanced або Upper – Intermediate та має розвинені комунікативні навички. Досвід роботи з клієнтами або у продажу у сфері бізнес-освіти буде великою перевагою.

10. Test Day Delivery Coordinator до British Council Ukraine 

Британська Рада в Україні шукає Test Day Delivery Coordinator зі знанням англійської на рівні С1. Іноді доведеться працювати по вихідних. Досвід роботи у іспитах буде перевагою. Обіцяють не лише 13-ту, а й 14-ту зарплату та знижку 50% на вивчення англійської для членів родини. 

Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся! 

Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.ua/ua/jobs/

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: