fbpx

10 найпопулярніших вакансій тижня у Києві

Редакція Чт., 07.11.19 Новини

Які наші вакансії у Києві виявилися найпопулярнішими цього тижня? Зібрали 10 крутих пропозицій, на які варто написати, поки це не зробили інші 🙂

1. Аccount-manager до Quadrate 28

Група компаній для стартапів, малого та середнього бізнесу Quadrate 28 шукає акаунт-менеджера з досвідом управління проєктами та командою та знанням англійської на рівні В1. Важливі стресостійкість та вміння бути командним гравцем.

2. Регіональний координатор/ка до Beetroot Academy

Шведсько-українська ІТ-школа Beetroot Academy шукає регіонального координатора/ку. Потрібно знатися на SMM, вміти організовувати події та мати досвід проведення співбесід та пошуку співробітників.

3. Асистент у відділ маркетингу до TISO

Український виробник дверей та турнікетів TISO шукає асистента у відділ маркетингу. Розглядаються студенти без досвіду роботи або з мінімальним досвідом, важливе бажання розвиватися у сфері маркетингу та мати базові навички роботи з графічними редакторами.

4. Junior digital-маркетолог до LABA

Освітня платформа LABA шукає junior digital-маркетолога, який структурно мислить, вміє аналізувати, грамотно пише, любить Excel-таблиці і базово розбирається y Photoshop та HTML.

5. Журналіст-редактор на повний день в Telegraf.Design

Українське дизайн-медіа Telegraf.Design шукає журналіста-редактора, який має досвід у написанні статей, хоче робити матеріали про графдизайн, UI/UX, креативний бізнес, ілюстрацію, анімацію, урбаністику та мистецтво та вміє редагувати тексти.

6. Конференц-менеджер до UNIT.City

Інноваційний парк UNIT.City шукає конференц-менеджера, який вміє організувати роботу технічної команди та хелптім, підтримує сервіс на найвищому рівні, дуже любить комунікувати та знає англійську на рівні не нижче Intermediate.

7. Редактор (team lead) до bit.ua

Lifestyle-медіа bit.ua шукає класного редактора в штат, який буде завідувати текстами фріланс-авторів та колумністів. Потрібно мати досвід у журналістиці, дружити з текстами, поважати дедлайни і мати прокачені навички сторітелінгу.

8. Digital Communications Manager до SocialBoost

Українська civil tech організація SocialBoost шукає менеджера діджитал-комунікацій, який має досвід роботи у маркетингу або комунікаціях, вміє писати просто, зрозуміло, в цільову та знає, що не в лайках гроші. 

9. Project Manager до DexDigital

Продуктова компанія DexDigital шукає проєктного менеджера, який має досвід в управлінні проєктами від 6 місяців, має у своєму активі успішний проєкт, яким можна пишатися, вміє самостійно приймати рішення і нести за них відповідальність.

10. Адміністратор офісу до Yacht Travel

Компанія-лідер на українському ринку з оренди яхт за кордоном та навчання яхтингу шукає адміністратора з перспективою росту до менеджера по роботі з клієнтами. Досвід роботи бажаний, але не обов’язковий. 


Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся! 

Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.com.ua/ua/jobs/

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: