fbpx

10 найпопулярніших вакансій тижня в Києві

Редакція Сб., 11.04.20 Новини

Які наші вакансії у Києві виявилися найпопулярнішими цього тижня? Зібрали 10 крутих пропозицій, на які варто відгукнутися, поки це не зробили інші 🙂


1. Маркетолог до клініки естетичної медицини MEZZO ANTI-AGE CLINIC 


Клініка естетичної медицини шукає амбітного і відповідального маркетолога. Важливий досвід і знання SMM, знання Facebook Ads, вміння працювати з Google Analitycs та Google Ads. Досвід роботи з YouTube та у сфері медицини вітається. Офіс біля метро Лук’янівська.


2. Chief Marketing Officer (International markets) до BoxMode


Інструмент для створення веб-сайтів BooxMode шукає CMO. Ця вакансія є прекрасною можливістю створити та очолити маркетингову стратегію компанії на етапі її зростання. Потрібно мати досвід та реалізовані кейси успішної розробки стратегії (контент, PR, бренд тощо). Після карантину працювати будете у сучасному офісі на Майдані Незалежності.


3. PR Specialist до iDeals Solutions Group 


iDeals Solutions Group шукає піар-спеціаліста, який має від 2 років досвіду у цій або суміжних галузях, відмінно володіє англійською, має досвід роботи з соцмережами та аналітичне мислення. Пропонують сучасний офіс з безкоштовними обідами та іншими плюшками. 


4. WEB/UI/UX дизайнер (remote/part time) до Book Box


Сервіс оренди книжок Book Box шукає дизайнера для віддаленої роботи на часткову зайнятість (приблизно 20 годин на тиждень). Потрібно знати сучасні тренди та підходи до веб-дизайну, знати принципи usability та розуміти Bootstrap ¾. Команда дуже крута і людяна. 


5. SMM-manager до SKVOT 


Онлайн-школа кретивних індустрій SKVOT шукає SMM-менеджера, який має бекграунд у SMM або копірайтингу, працює швидко і чітко та адекватно реагує на критику. Зарплата 10 000 — 12 000 грн, залежно від досвіду, усі курси від SKVOT безкоштовно та інші плюшки. 


6. Дизайнер (remote) до wishdo 


SMM-агенція wishdo шукає дизайнера, який вміє працювати з графікою та типографікою для створення дизайнерського контенту для соцмереж. Обов’язково потрібно вміти працювати з відео та анімацією, щоб створювати динамічні ролики. Досвід не такий важливий, як приклади робіт. 


7. Linkbuilder/Outreach Specialist (remote) до Genesis 


Одна з найбільших ІТ-компаній в Україні Genesis шукає Linkbuilder/Outreach Specialist з англійскою на рівні Upper-Intermediate. Робота віддалена. Крім англійської, потрібно мати базові знання SEO-інструментів та досвід роботи з Google Sheets, Excel. 


8. Finance Assistant до Chemonics International


Міжнародна консалтингова компанія Chemonics International шукає фінансового асистента. Потрібно мати профільну вищу освіту або принаймні 1 рік досвіду роботи з бухгалтерією. Досвід управління проектами, що фінансуються USAID, буде перевагою. 


9. Онофлайн креативний копірайтер до LABA


Платформа онлайн-освіти LABA шукає копірайтера, який вигадає нові формати і прокачає ті, що вже є. Потрібно знати, що болить в бізнеса і вигадувати ідеї, які захочеться шерити. Зарплата 20000-40000 грн. 


10. YouTube Compliance Specialist (GMEM) до Genesis 


Глобальна продуктова ІТ-компанія Genesis шукає спеціаліста з дотримання правил YouTube. Потрібно вільно володіти письмовою та усною англійською, мати аналітичні здібності, бути уважним і готовим вчитися новому. А офіс Genesis — краще місце, куди можна вийти після карантину.

Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся! 


Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.ua/jobs-search/

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: