fbpx

10 найпопулярніших вакансій тижня в Києві

Редакція Пт., 12.06.20 Новини

Які наші вакансії в Києві виявилися найпопулярнішими цього тижня? Зібрали 10 крутих пропозицій, на які варто відгукнутися, поки це не зробили інші 🙂


1. Менеджер освітніх проєктів (віддалено) до IAMPM 


Освітня платформа у сфері ІТ-менеджменту IAMPM шукає менеджера освітніх проєктів. Потрібно буде допомагати студентам проходити онлайн-курси, усьому навчать у перший тиждень роботи. Бажано бути комунікабельним, ініціативним та багатозадачним.


2. Продюсер (менеджер освітніх проєктів) до LABA


Платформа онлайн-освіти LABA шукає менеджера освітніх проєктів: сильного, ініціативного, системного і такого, що швидко реагує на зміни. Зарплата 20 000 — 45 000 грн і вище. 


3.  Packaging Designer (remote) до Plantifique 


Інноваційний бренд по догляду за шкірою Plantifique шукає дизайнера упаковки, який розробить новий дизайн для всієї продукції. Потрібно мати досвід подібної роботи від 1 року в індустрії краси, моди чи роздрібної торгової марки. 


4. Редактор/-ка до bit.ua 


Онлайн-медіа bit.ua шукає класного/-у редактора/-ку в штат, який/-а поділяє наші цінності, поважає правила та готовий/-а писати на різні теми – від сексу до культури, від наукпопу до соціальних проєктів та екології. Потрібен досвід у журналістиці та прокачені навички сторітелінгу.


5. Адміністратор у клієнтський сервіс до LABA 


Платформа онлайн-освіти LABA шукає асистента у клієнтський сервіс, який вміє працювати системно, уважний до деталей та розуміє принцип роботи CRM. Зарплата 8000-12 000 грн, іноді можна працювати віддалено.


6. Регіональний Координатор до Beetroot Academy 


Некомерційний освітній підрозділ ІТ-компанії Beetroot шукає регіонального координатора, який відповідатиме за керування академією у своєму місті. Потрібно знати, як організувати подію, розбиратися у SMM та мати досвід пошуку співробітників. 


7. E-commerce Marketing Specialist (remote) до Plantifique


Інноваційний бренд по догляду за шкірою Plantifique шукає фахівця з e-commerce-маркетингу, який вільно володіє англійською та має досвід у цифровому маркетингу / електронній комерції від 2 років. Робота віддалена, але відвідати головний офіс у Барселоні радо запрошують. 


8. Інтерн до Pact Inc 


Міжнародна організація розвитку Pact Inc запрошує студентів та аспірантів на оплачуване стажування. Зайнятість — 20 годин на тиждень, стосуватиметься зовнішньої, внутрішньої комунікації та проведення досліджень. Дедлайн — 19 червня. 


9. Випусковий редактор у IT проєкт до LABA 


Платформа онлайн-освіти LABA шукає випускового редактора у свій майбутній ІТ проєкт. Потрібно буде поєднувати функції редактора та проджекта, стратегічно мислити і вміти формувати беклог. Писати тексти теж треба.


10. Старший аналітик/Менеджер проєкту до Центру Економічного Відновлення 


Аналітичний центр «Центр Економічного Відновлення» шукає старшого аналітика з вищою економічною/фінансовою освітою та щонайменше 2-3 роками досвіду роботи в сфері економіки та/або фінансового менеджменту, консалтингу, бізнес- та системного аналізу.

Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся! 

Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.ua/jobs-search/ 

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: