fbpx

10 найпопулярніших вакансій тижня в Києві

Редакція Пт., 17.01.20 Новини

Які наші вакансії в Києві виявилися найпопулярнішими цього тижня? Зібрали 10 крутих пропозицій, на які варто відгукнутися, поки це не зробили інші 🙂

1. Key account manager (В2В) до MBA25 та FastForward

Компанія з організації освітніх івентів MBA25 та FastForward шукає Key account manager, який володіє англійською на рівні Upper-Intermediate і вище та має гарні навички ділової комунікації. Досвід роботи з англомовними клієнтами або партнерами буде перевагою.

2. Інтернет-маркетолог до digital-агенції «Кухня Лидов»

Молода команда експертів у сфері діджитал-маркетингу та продажу «Кухня Лидов» шукає інтернет-маркетолога для роботи з клієнтом Eat easy (eateasy.ua). Бажано мати досвід роботи у фуд-ніші та мати базові навички SEO, PPC, таргетингу, SMM, email-маркетингу. 

3. Менеджер напрямку Культурний Туризм до «Культурного Проекту»

Команда з просування всього найкращого на цій планеті «Культурний Проект» шукає менеджера напрямку «Культурний туризм»: емпатійного, сервісно орієнтованого, з пристрастю до подорожей та досвідом роботи у сфері культурного менеджменту державного / комерційного / громадського сектору / освітніх організаціях.

4. SMM-менеджер до FastForward та МВА25 

Компанія з організації освітніх івентів MBA25 та FastForward шукає SMM-менеджера з досвідом роботи у цій сфері, розумінням механізму просування комерційних сторінок та портфоліо успішних кейсів. 

5. Проєктний менеджер до LITOSVITA

Школа літературної освіти LITOSVITA шукає проєктного менеджера, який поважає чек-листи, але думає своєю головою та вміє швидко вирішувати проблеми. Досвід івент-менеджменту вітається. Графік роботи гнучкий, періодично можна працювати віддалено. 

6. Рекрутер до People Like U

Команда спеціалістів у сфері HR та рекрутингу People Like U шукає рекрутера, який має досвід роботи від 2-х років, говорить англійською, любить багато спілкуватися з людьми і вміє продуктивно і самостійно працювати. 

7. Менеджер із комунікацій до LITOSVITA

Школа літературної освіти LITOSVITA шукає менеджера із комунікацій: грамотного, з досвідом роботи з текстами і з медіа, широким колом контактів, який володіє інструментами PR, вміє і хоче швидко вчитися новому.

8. Копірайтер (технічний журналіст) до SE Ranking

Платформа для SEO-просування та цифрового маркетингу SE Ranking шукає копірайтера, який знає основи інфостилю і готовий розбиратися у складних темах, терпіти правки і приймати критику. 

9. Junior Accountant до iDeals Solutions

Міжнародна ІТ-компанія  iDeals Solutions шукає Junior Accountant, який має економічну освіту (бухгалтерський облік, фінанси), володіє англійською на рівні Upper-Intermediate та вміє працювати з Excel. Досвід роботи не обов’язковий. Компанія дає можливість періодично працювати віддалено.

10. Web/Marketing Designer до SE Ranking

Платформа для SEO-просування та цифрового маркетингу SE Ranking шукає веб/маркетинг-дизайнера, який добре володіє Sketch, Photoshop, Illustrator, має портфоліо і вміє малювати від руки. 

Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся! 

Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.ua/ua/jobs/

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: