fbpx

10 найпопулярніших вакансій тижня в Києві

Редакція Пт., 20.03.20 Новини

Які наші вакансії у Києві виявилися найпопулярнішими цього тижня? Зібрали 10 крутих пропозицій, на які варто відгукнутися, поки це не зробили інші 🙂


1. YouTube Compliance Specialist до Genesis


Глобальна продуктова ІТ-компанія Genesis шукає YouTube Compliance Manager для проєкту GMEM. Потрібно буде забезпечувати дотримання командою політики YouTube. Важливо вільно володіти англійською та мати сильні аналітичні навички. 


2. Customer Support Member (віддалено) до DexDigital


Продуктова ІТ-компанія DexDigital шукає Customer Support Member (віддалено). Потрібно мати досвід роботи з англомовними клієнтами, вільно говорити і грамотно писати англійською. Робота за змінами: 7:00 – 15:00; 15:00 – 23:00; 23:00 – 7:00 (дві нічні обов’язкові).


3. Редактор/редакторка (віддалено) до Beetroot Academy


Шведсько-українська ІТ-школа Beetroot Academy шукає редактора/ку для роботи як з повноцінними, так і з «сирими» текстами. Мови — українська та російська, важливо мати гарний смак у текстах та вміти зберігати ідентичність автора. Гнучкий графік, віддалена робота, працевлаштування за ФОПом. 


4. Copywriter (English) до Maklai


Українська продуктова ІТ-компанія Maklai шукає копірайтера для проєкту 1Map. Потрібно володіти англійською на рівні Advanced, буде перевагою досвід роботи у стартапах та використання Jira. 


5. SMM Manager до Uzahvati


Театральний проєкт Uzahvati шукає SMM-віртуоза: досвідченого і з портфоліо. Потрібно розуміти цінність культурного проєкту і потреби аудиторії, писати українською, російською та англійською мовами. 


6. SMM Manager / Junior Designer (remote) до IAMPM 


Освітня платформа у сфері ІТ-менеджменту IAMPM шукає SMM-менеджера / Junior Designer для віддаленої роботи. Потрібно вміти працювати з візуальними редакторами Photoshop / Canva та цікавитися роботою з відеоконтентом. 


7. Facebook User Acquisition Manager до appflame 


Молода динамічна компанія з власними продуктами в ніші social discovery/social network шукає Facebook User Acquisition Manager з 1+ роком досвіду та англійською на рівні upper-intermediate +. Досвід роботи з країнами Tier-1, 2 буде плюсом.


8. Digital Marketing Remote Internship у Epic Growth


Стажування теж буває віддаленим: принаймні для інтернет-маркетологів. Epic Growth шукає стажерів на оплачуване (250$) стажування з перспективою працевлаштування. Потрібно швидко вчитися і володіти англійською хоча б на середньому рівні. 


9. Графічний дизайнер до LABA


Платформа онлайн-освіти LABA шукає дизайнера-початківця, який візьме на себе оформлення навчальних матеріалів: презентацій, кейсів тощо. Робота на фултайм, зарплата 8000-16000 грн. 


10. Біздев до Projector Creative & Tech School


Projector Creative & Tech School шукає бізнес-менеджера, що зможе зміцнити існуючі та побудує нові відносини школи з бізнесами та індустрією. Шукають людину з досвідом 2+ років у біздеві / pr / hr.

Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся! 

Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.ua/ua/jobs/

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: