fbpx

10 найпопулярніших вакансій тижня в Києві

Редакція Пт., 20.12.19 Новини

Які наші вакансії в Києві виявилися найпопулярнішими цього тижня? Зібрали 10 крутих пропозицій, на які варто написати, поки це не зробили інші 🙂

1. Маркетолог до PROGRESS. Way to learn english

Школа англійської мови Progress. Way to Learn English шукає амбітного маркетолога, який буде пропонувати нові ідеї, стратегічно та тактично мислити. Досвід роботи SMM-спеціалістом та у освітніх проєктах буде перевагою. 

2. Senior C and C++ Software Engineer (remote) до Renetec

Каліфорнійський стартап Renetec, заснований інженерами Tesla та Facebook, шукає для віддаленої роботи Senior C and C++ Software Engineer. Потрібно добре володіти письмовою та усною англійською, мати відповідний досвід та навички ефективної віддаленої роботи.

3. Менеджер по роботі з іноземними партнерами до Jooble

Продуктова ІТ-компанія Jooble шукає менеджера по роботі з партнерами зі знанням іноземних мов: німецька, французька, японська та інші. Потрібно володіти будь-якою іноземною мовою на просунутому рівні. 

4. Freelance frontend web developer (remote) до Renetec

Каліфорнійський стартап Renetec, заснований інженерами Tesla та Facebook, шукає Freelance frontend web developer. Робота віддалена, зайнятість часткова, з гнучким графіком. Потрібно добре володіти JS, CSS, HTML, JS frameworks та бібліотеками, наприклад, Bootstrap.

5. Контент-менеджер до LABA

Робота для тих, хто не може креативити 24/7, але й не терпить рутини: платформа онлайн-освіти LABA шукає контент-менеджера. Потрібно бути багатозадачним, уважним, системним та естетично підходити до оформлення і верстки.

6. Content Writer до HelpCrunch 

Комунікаційна платформа HelpCrunch шукає Content Writer, який має принаймні рік копірайтеського або іншого суміжного досвіду та портфоліо опублікованих статей. Будуть перевагою досвід роботи з Quora, дизайнерські навички та знання інших іноземних мов, крім англійської. 

7. Researcher (помічник рекрутера) до EVO 

Українська продуктова ІТ-компанія EVO шукає Researcher (помічника рекрутера), який розуміє, що таке рекрутинг, вміє працювати з текстами та не боїться спілкуватися з великою кількістю людей особисто та телефоном. 

8. Викладач англійської для корпоративних клієнтів до Grade Education Centre

Центр міжнародних іспитів з англійської мови Grade Education Centre шукає викладача англійської у корпоративний відділ. Потрібно володіти англійською на рівні С1-С2, мати досвід викладання у групах. Наявність міжнародних сертифікатів буде перевагою.

9. Копірайтер до LABA

Платформа онлайн-освіти LABA шукає копірайтера, який знає, що болить в бізнесу, розуміє меми, слухає подкасти та знає, що зараз в топі. Потрібно буде писати лендинги, рекламні матеріали і не тільки. 

10. Менеджер по роботі з клієнтами до Grade Education Centre

Grade Education Center шукає менеджера по роботі з клієнтами, який доповнить команду адміністративного офісу. Потрібно володіти англійською на рівні С1 та вправно користуватися Word та Excel. Досвід роботи на аналогічній позиції буде перевагою. 

Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся! 

Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.ua/ua/jobs/

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: